1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Діти Закарпаття передали своїм одноліткам у Румунії «Листя Миру» зі Святої Землі

20.04.2016 12:40 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Як ми вже повідомляли, 5 квітня 2016 року 15.000 школярів Виноградівського району на Закарпатті одночасно попросили Бога миру в Україні.

Як ми вже повідомляли, 5 квітня 2016 року 15.000 школярів Виноградівського району на Закарпатті одночасно попросили Бога миру в Україні.

Наступним етапом цього Міжнародного Дитячого Проекту під назвою «LEAFPEACE», ініціатором якого стала ізраїльська школярка Сіма, буде одночасне звернення до Бога всіх 157.000 школярів Закарпаття.

Щоб уникнути звичайної в таких випадках бюрократичної тяганини голова Всеукраїнського Відділення цього проекту, школяр із села Новоселиця Володя Баник особисто звернувся до Губернатора області з проханням допомогти передати оливкові листочки зі Святої Землі, які його однокласники приклеїли до карток із зображенням голуба в усі 661 школу.

Геннадій Москаль з розумінням поставився до цієї дитячої ініціативи і одразу дав розпорядження доставити ці символи миру за призначенням. За наявною у нас інформацією, подальшу координацію цього проекту буде здійснювати Роман Чобаня - начальник відділу дошкільної, загальної, середньої, інклюзивної та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Облдержадміністрації.

Тим часом, сам проект успішно долає український кордон. 22 квітня Голова Державної Адміністрації Виноградівського району Михайло Русанюк, за проханням Володі і Софійки, учениці школи №8 міста Виноградова, передасть картки з оливковими листочками в Сату-Маре Генеральному Секретарю Союзу Українців у Румунії Любі Горват.

Наші школярі дуже сподіваються, що і діти українців, які мешкають у Румунії, теж візьмуться за руки і одночасно з ними звернуться до Господа зі словами «Щастя потрібне Кожній дитині, дай же нам, Боже, мир в Україні!»

ФОТО Івана БУРКАЛА

Читайте на ГК:"15 кг "сонячного" каміння": Українець намагався вивезти до Румунії чималу кількість бурштину (ФОТО)
Читайте на ГК:Завтра в одному з районів Виноградова не буде води
Читайте на ГК:У Виноградові жінка випала з вікна лікарні: у поліції розповіли подробиці трагедії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...