1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Як підвищити імунітет? - поради Голтіса

29.04.2020 13:53 Новини партнерів ПРОМО

Голтіс (Володимир Вукста) професійний мандрівник, спортсмен, фахівець з виживання в екстремальних ситуаціях, командор української команди «EQUITES», тренер чемпіонів світу з бодібілдингу. Автор системи оздоровлення «Цілющій імпульс»

Зараз у всіх складна ситуація через карантин. У всіх є тривога за майбутнє, у всякому разі головне - не панікувати, і розуміти що ми можемо зробити - ми можемо підвищувати імунітет, щоб не бояться ніяких вірусів. Для цього важливо правильно харчуватися і приділяти увагу фізичній активності. В цьому випадку клітини отримують необхідні їм мінерали, мікроелементи і найголовніше - кисень.

З ранку бажано пірнути у крижану воду, або в умовах квартири облитися холодною водою з під крана. І обливатися треба правильно. Як правильно? Набираємо воду в відро, і піднімаємо, якщо комусь важко підняти відро, наприклад дівчатам, то можна поставити відро на стілець і самому стати на коліна (віруючі можуть прочитати молитву). Спина пряма, робимо невеликий нахил вперед (кут десь 10-15 градусів), виливаємо воду на тім'ячко, і щоб вода, перші потоки води текли по хребту, таким чином обливаємо задню частину тіла, сідниці, гомілки - це 2-3 секунди, потім відкидаємо тулуб назад - на 10-15 градусів, і ллємо воду на лоб, вона повинна стекти по грудях вниз, і потім на праве і ліве плече - вся процедура повинна зайняти не більше 7 секунд - це найголовніше правило при будь-якому загартовування - НЕ більше 7-ми секунд зіткнення з холодним.

Є ще такий варіант загартовування в умовах карантину, коли всі сидять вдома. Набрати половину ванни холодної води і зануритися. Корисна вода для загартовування - це +10 градусів, але в крані тече вода +15 тому можна і в такий, але якщо правильно занурюватися - це все одно сприяє підвищенню імунітету. Як правильно занурюватися? Найголовніша умова занурення: це час від дотику стоп з водою до повного занурення не повинно перевищувати 7 секунд. Занурюємо гомілку, ноги і таз - тобто сіли в ванну, так як ноги у нас всіх довгі, а ванни короткі :) то підтягуємося до стінки ванни і виставляємо ноги на верх і плавно, закривши пальцями ніс, занурили голову - і відразу виходимо.

Після цього потрібно випити 300-400 грамів теплої води (30-40 градусів) порізати 1-2 зубки часнику і випити як таблетки. 40 хвилин після цього нічого не пити не їсти, в цей час можна зробити ранковий туалет: поголитися, почистити зуби і т.д. У цей час можна зробити зарядку по імпульсу, тобто так називається "Вижимка" (дуже швидка і динамічна гімнастика-зарядка), одне з вправ для пробудження кореневої системи - це в нахилі потрібно відчутно прохлопать по всій поверхні голови - всією площею долоньок - від цього добре приливає кров.

Через 1 годину після прийому часнику можна прийняти, якщо це буде вранці з 7 до 8 годин, можна прийняти від 2.5 до 5 міліграмів синього йоду - він підживлює щитовидку, - саме вона - командний пункт для всього імунітету. Тому якщо не вистачає синього йоду, і ми приймаємо біодобавки, то 60-80% - не засвоюється. У нашій середній смузі людям катастрофічно не вистачає синього йоду. Багато проблем пов'язані з втратою імунітету і поганим станом здоров'я - це відсутність синього йоду, особливо у віці після 30. Одним словом надлишку синього йоду не буває! Є ще і розробка-рецепт, коли можна таку добавку зробити самому, це працює, але це потрібно зробити самому і його потрібно зберігати в холодильнику, термін придатності - 2-3 діб, що не завжди зручно в поїздках. Я рекомендую тільки те, що сам випробував - це "Доктор йод" - 2,5-5 мгм, дітям 1,5 мгм.

Після цього випити настій лаврового листа, люди не розуміють і не знають, яке це диво! Можна взяти 10 листочків, залити 150-300 грамами окропу і настояти 1-2 години. Можна приймати вранці по 50-100 гр. цього настою.

Далі треба випити трав'яного чаю. Чому це так важливо? Клітка потребує не так вітаміни, як перш за все в мінерали і мікроелементи, ніколи вітаміни не засвоюються якісно, ​​якщо не буде вистачати того чи іншого мікроелементу. Дуже бажано пити трав'яний чай, куди входить до складу: ромашка, чебрець. Є полин звичайний, взагалі її близько 70 видів (!) - але це королева всіх антиоксидантів - боротьба з вірусами, грибками, "квартирантами" нашого тіла і для підвищення імунітету - вона гірка, тому її краще заварити окремо маленької дрібкою і випити її окремо, щоб вона не «загорчіла" трав'яний чай. Випив "гірке, але необхідне", а потім п'єш притягнемо трав'яний чай :) Але вона відмінно "випалює" паразитів.

Моя бабуся - травниця в сьомому поколінні, трави - це окрема велика тема. Є особливі трави, які просто так пити не можна: наприклад звіробій, іван-да-Мар'я, материнка, рододендрон, родіола рожева і інші, якщо їх пити необдумано, можна завдати собі шкоди. Зараз я говорю про такі травах, якими людина себе не може сильно нашкодити. Навесні можна заварювати бруньки і листочки плодових дерев, гілочки верби - їх можна заварювати. Чебрець - смачно і корисно, ромашка (на русинском - Руменок) лікарський вид - це основа для всіх чаїв. Також для всіх трав'яних чаїв може бути основою: липа, шипшина (але його кислоту потрібно змивати полосканням, так як вона шкідлива для емалі зубів), буквиця, Вероніка Колосиста. Їх можна пити щодня і вони не зашкодять.

Щоденні чаї можна заварювати на основі - липи і шипшини. Пам'ятаю в дитинстві щоранку бабуся заварювала шипшина на весь день і ми його пили замість компоту. Можна пити Іван-чай, також кропива, навесні - молоді листочки фруктових дерев, перед питвом трав бажано зробити вижимки з Імпульсу, або ту зарядку, яку ви можете робити - вона розжене кров, і приготує організм рознести всюди ці мікроелементи, які надійдуть з трав'яним чаєм. У кожну м'язову групу в усі системи нашого організму, щоб вони не просто слабо собі бовталися в шлунково-кишковому тракті.

І далі всім рекомендую робити таку вправу на литковий м'яз. Підйоми на носках стоячи на височини. Але її потрібно правильно робити за методикою “Зцілюючий імпульс”. У чому відмінність від опрацювання гомілки у бодібілдерів - вони ж теж качають гомілку? Тут мета - пропрацювати, добре прокровіть м'яз по всій довжині, по всій траєкторії руху, для здоров'я м'язи в першу чергу, а не для інших цілей, не для "накачування". Щоб кров пройшла в особливо важливі крайні зони м'язів - міофасціі, там, де м'язи кріпляться до сухожиллів.

Чому важливо з точки зору фізіології робити "ікроножку" і для жінок і для чоловіків? Відповідь: гормональний фон, для жінок - це підвищення естрогену, для чоловіків - тестостерону. Для жінок підвищення гормону естроген важливо в певні моменти життя: перед зачаттям, під час вагітності, при годуванні грудьми і після 50-ти років. Тим більше якщо ви довго ходили на підборах - весь час все було затиснуте - для жінок вкрай важливо опрацьовувати гомілку, і в цій вправі опрацьовується голеностоп.

Чому цю вправу підвищує і покращує гормональний фон? З наднирників де активізується тестостерон проходять меридіани. Вплив на "ікроножку" зачіпає наднирники, за прикладом того як в нашому тілі деякі точки пов'язані з внутрішніми органами.

Я говорив з багатьма вченими фізіологами (наприклад Андрій Виноградний і Сергій Міщук) і вони кажуть, що литковий м'яз впливає на всі 4 меридіана сечостатевої системи, і для жінок і для чоловіків.

Отже вправу для литкових м язів. Стоячи на височини, висота повинна бути така щоб в нижній фазі розтягування не торкатися п'ятою підлоги. І залиште запас висоти, так як ви можете навіть самі помітити, що в процесі м'яз "розтягується" і висоти може не вистачити. Одна нога зігнута в коліні і якщо що допомагає робочої нозі. Робоча нога пряма, внизу, і м'яз максимально розтягнутий, щоб було печіння, і потім з вдихом піднімаємося вгору (навантаження тільки! на робочій нозі, а друга нога наполовину расслаблена і допомагає утримати рівновагу - її не напружувати! вгорі фіксація на 1-2 сек і плавно! опускаємося вниз з видихом (не падає!) і так однією ногою 9 разів, потім другий.

Запам'ятайте: найголовніше не стільки навантажити м'яз, а як максимально її "розтягнути" - це забезпечить відмінний приплив крові в гомілку.

Друга вправа, без якого теж нікуди не дітися, якщо хочемо підвищити імунітет - це опрацювання нижній і верхній частині преса.

Т.зв. "Равлик". Лежачи долі на чомусь твердому, ноги НЕ закріплені, коліна зігнуті в 45 градусів, руки за головою - не в замку! Якщо важко, то можна зменшувати навантаження становищем рук: у скронь, на грудях, витягнуті перед собою, кожне полегшення зменшує навантаження на 10%. І скручуємося тулубом до відриву лопаток від статі, не вище. Це зробити максимум до 15 разів, якщо вийде менше не біда - головне хоч щось зробити. Видих вгору при скручуванні.

Друга вправа на прес. Лежачи на підлозі, без ривка плавно підняти ноги до кута 45 град, стопи і коліна разом, зафіксувати на 3 секунди, і плавно (!) Опустити вниз, але не укладати ноги підлогу - зафіксувати їх в нижній фазі на 2-3 сек і знову вгору. І таких повторень ми повинні виконати максимум до 12, скільки вийде. Якщо у вас це не вийде зробити жодного разу, є полегшений варіант, лежачи також на підлозі, піднімаємо п'яти, згинаємо ноги і випрямляє, не класти ноги на підлогу під час виконання. Таким чином ми опрацьовуємо нижню частину м'язів живота - це благотворно впливає на роботу сечостатевої системи.

Я ні якому разі не хвалюся своїм імунітетом, але під час подорожей було багато таких ситуацій де він мене дуже виручав. Мене кусали отруйні павуки (чорна вдова - два рази), одна з найбільш отруйних змій в пустелі Калахарі, скорпіони, перехворів трьома видами малярії, плюс всякі отруйні рослини теж мене турбували, мене завжди виручав мій тренований імунітет.

 

Голтіс

P.S. Мій такий заклик, щоб люди не полінувалися і зайшли на наш сайт Голтіс Академії - https://goltisacademy.com/. У зв'язку з надзвичайною ситуацією ми ввели знижку 50% на всі свої інфопродукти. І багато відеопродуктів-методик, які потужно працюють, ми даємо в подарунок людям. Всі вправи, навіть з точки зору опрацювання всіх м'язових груп, працюють краще, ніж на сучасних тренажерах. Їх можна робити в домашніх умовах або на свіжому повітрі.

Також ми створили «Імпульс-онлайн» https://goltisacademy.com/impulse-online  - це програма, яка 100% дає результат, тепер її можна робити сидячи в квартирі. Представлені вправи важливо виконувати зі статико-динамічним напругою по всій траєкторії руху, це одне з семи унікальних правил виконання вправ, яке пропонує «Цілющій імпульс». Завдяки саме такому підходу ми «спалюємо бруд», що скупчилася в клітці і міжклітинному просторі - цей вогонь, печіння, які люди відчувають, спопеляють всіляких наших небажаних «квартирантів»: віруси, бактерії, грибки і так далі. Отримавши одного разу ці знання, ви зможете передавати їх самостійно своїм дітям, своїм улюбленим бабусям, сусідам, усім тим людям, які мають потребу в тому, щоб продовжити многоліття і не хворіти.

Ви можете ознайомитися з практичним вправами методики “Зцілющій імпульс” для підвищення імунітету за посиланням - https://goltisacademy.com/antivirus_ex1

Читайте на ГК:ЇЇ видали “нерви”: відомо на чому “попалася” молода закарпатка (ФОТО)
Читайте на ГК:Віддано захищав Україну від ворога: Закарпаття прощалося з полеглим Героєм (ФОТО)
Читайте на ГК:У школах Мукачева вводять карантин: відомо, кому все ж прийдеться вчитися
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська