1. Новини Закарпаття

Вентиляція виробничих приміщень

Вентиляція виробничих приміщень

Виробничий процес на підприємствах супроводжується виділенням у повітря різних шкідливих речовин. Вони небезпечні для здоров’я людини, тому необхідна система вентиляції.

Природна вентиляція відбувається у приміщенні без використання спеціального обладнання. Розрізняють постійну, періодичну, канальну та безканальну. Для провітрювання достатньо відкрити на деякий час двері, вікна, фрамуги або кватирки. Природна вентиляція відрізняється простою конструкцією і легкістю в обслуговуванні. Але є у неї і суттєвий недолік – малий радіус дії.

Припливно-витяжна вентиляція вважається однією з найефективніших систем вентиляції приміщень. Вона дозволяє вирішити декілька важливих завдань:

  • Постійна подача свіжого повітря.
  • Виведення з приміщення шкідливих речовин, пилу і домішок.
  • Охолодження і підігрів повітря у приміщенні.
  • Економія витрат на опалення до 30% шляхом зберігання теплого повітря.

Для значного зниження теплових втрат використовується вентиляційне обладнання з рекуперацією. Рівень нагріву повітря регулюють датчики і таймери. Припливно-витяжна вентиляція може виступити у ролі додаткового джерела енергії. Вона створює правильний баланс між надходженням свіжого повітря і виведенням шкідливих речовин.

Повітропроводи для вентиляції

Повітропроводи – це обладнання, призначене для управління потоком, розподілом і переміщенням повітря. Вони виготовляються з чорної або листкової оцинкованої сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, пластмас. Вибір матеріалу залежить від характеру і властивостей повітряної суміші, яка транспортується. За своєю формою труби для вентиляції бувають круглі та прямокутні.

За способом з’єднання повітропроводів розрізняють зварне, фланцеве та безфланцеве. Фланцеве з’єднання використовується для труб з прямокутним перетином. Безфланцеве підходять для елементів вентиляції круглої форми. Зварювання необхідне для обладнання, виготовленого з чорної сталі.

Примусова вентиляція, на відміну від природньої, дозволяє швидко видалити з приміщення шкідливі речовини, які у нього потрапили у процесі виробничої діяльності. Вона буває: припливного, витяжного і припливно витяжного типу. Останній використовується найчастіше, через низку переваг. Вентиляція буде найбільш ефективною за умови використання якісного обладнання та правильного монтажу всіх складових частин.

Компанія "Еко Простір"

Читайте на ГК:Психологічна реабілітація залежності – центр реабілітації Rehab
Читайте на ГК:Знижена потенція у 30 років не проблема, якщо є Левітра
Читайте на ГК:Найкращі тканини для спортивного одягу