1. Новини Закарпаття

Експрес тест на сифіліс

Сучасні можливості експрес-тестування вражають. Подібні дослідження дозволяють швидко отримати результат та виключити або підтвердити те чи інше захворювання. Тест на сифіліс допомагає у ранній діагностиці, дає можливість своєчасно розпочати лікування хвороби. На сайті Medbuy Online ви зможете детально ознайомитися з каталогом послуг, зателефонувати та проконсультуватися, придбати експрес-тест зі швидкою та зручною доставкою.

Сифіліс – небезпечне захворювання, яке передається статевим шляхом. Тут найвищий поріг інфекційності. Подібне захворювання поширюється найчастіше статевим шляхом, за безпосереднього контакту з людиною за наявності відкритої, вологої сифілітичної виразки.

Завдяки використанню тест-системи, стає можливим виявити сифіліс у цілісній крові, сироватці, плазмі крові.

З явних переваг експрес-тестів слід виділити:

• простоту та зручність, в результаті вдається отримати швидкі результати, без необхідності використовувати обладнання;

• надійність та достовірність результатів, досягаючи дев'яноста восьми відсотків;

• результат можна отримати буквально протягом десяти хвилин.

За допомогою експрес-тесту стає можливим виявити антитіла проти збудника сифілісу.

Можливі різноманітні методи діагностики захворювання. Це може бути прямі методи, з допомогою яких вдається виявити збудника чи його ДНК. Також можливі непрямі методи лабораторної діагностики для виявлення в крові специфічних антитіл.

Тест-касета дає можливість виявити сифіліс у крові. В основі - сендвіч-метод імунологічного аналізу подвійних антигенів, що дає можливість визначити антитіла до сифілісу в цілісній крові, сироватці, плазмі крові.

Розібратися у використанні досить просто. Ви зможете ознайомитися з інструкцією, де докладно описано.

На тест-касеті є дві лінії – тестова Т, із покриттям рекомбінантними антигенами, контрольна, покрита поліклональними антитілами. При перевищенні порогових значень рівнів антитіл до сифілісу з'являється забарвлена смуга в тестовій зоні. Це свідчить, що результат – позитивний.