1. Новини Закарпаття
  2. >

Антон Громовий: «Реформи потрібні, але не ціною втрати роботи закарпатцями»

02.04.2018 15:05 Новини партнерів ПРОМО

Закриття улюблених краянами програм, консервація приміщень, звільнення працівників, багато з яких віддали своїй роботі кілька десятків років.

Закриття улюблених краянами програм, консервація приміщень, звільнення працівників, багато з яких віддали своїй роботі кілька десятків років.

Такі наслідки медіареформи, здійсненою Києвом, у стінах обласної телерадіокомпанії. Тепер ОДТРК стала просто філією Національної суспільної телерадіокомпанії України. Що висвітлювати і як знімати на Закарпатті – вирішуватимуть столичні чиновники.

Цю непересічну для Закарпаття подію прокоментував очільник обласного осередку партії «Наш край» Антон Громовий:

«З Києва лунають заяви про децентралізацію, натомість у різних сферах суспільного життя урядовці намагаються «закрутити гайки» у регіонах. Ця доля спіткала і обласну телерадіокомпанію «Тиса-1». Реформи потрібні у багатьох галузях, але не ціною втрати роботи 114-ма закарпатцями. Замість того, щоб працювати на імідж нашого краю, ці спеціалісти поповнили ряди безробітних. Такі рішення вбивають у людях бажання працювати на теренах рідної країни та змушують шукати кращої долі за кордоном. Завдання чиновників – створювати умови для того, щоб українці поверталися із заробітків, а не навпаки».

Телерадіокомпанія пропрацювала 50 років. Її програми можна було побачити навіть за кордоном. Після звільнення понад сотні працівників «Тиса-1» скорочує мовлення. Глядачі не побачать в ефірі програми відомої студії «Експеримент». Скоріш за все не буде і програм для молоді та дітей. В ефірі залишаються новини, трохи ранкового та вечірнього часу для закарпатського контенту, пише прес-служба Закарпатської обласної партійної організації політичної партії «Наш край».

Нагадаємо, до побачення телебачення: понад сотню працівників телеканалу "Тиса-1" звільнили з роботи.

Читайте на ГК:70% освітніх закладів Закарпаття працюватимуть дистанційно у "жовтій" зоні
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Рахівщині, Перечинщині, Виноградівщині та Ужгороді 21 вересня
Читайте на ГК:Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» обрали понад 5700 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут»: підключитися можна до 30 вересня (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...