Відтепер закарпатці можуть отримати якісне медичне обслуговування європейського рівня, не залишаючи межі області

09:35, 08 Червня 0 0

7 червня в Ужгороді на вул. Швабській пройшло урочисте відкриття надсучасного медичного центру «Діамед». В цій п’ятиповерховій будівлі розташований повний комплекс для обстеження та лікування дорослих та маленьких пацієнтів.

Як відмітила присутня на відкритті Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур'янова, оснащення центру дійсно на європейському рівні. Особливо вона виділила діагностичні можливості центру:

«Дуже добре, що тепер є такий центр, в якому кожен може отримати дійсно якісне лікування. Але саме краще для людини – це взагалі не хворіти. І в цьому питанні завжди потрібна профілактика та вчасне обстеження. «Діамед» в цьому плані стане першим помічником для закарпатців. Та маю відчуття, що відвідувати Вас будуть не лише місцеві жителі, а й мешканці інших областей. І навіть зі Словакії будуть приїжджати – це я точно можу запевнити », - так пані Янка підсумувала свої враження після знайомства з лікарями центру.

Так, лікарі в центрі дійсно видатні. 30% із них мають науковий ступінь та вчене звання, 90% - лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом роботи. А сучасне обладнання від від світових лідерів-виробників медичного устаткування в рази помножує їхні можливості у наданні допомоги пацієнтам. Хірургічне втручання проводиться прямо у клініці. Реанімаційні палати  - з цілодобовим відеонаглядом, та повним оснащенням для надання невідкладної допомоги. Стаціонарне відділення має одно- та двохмісні палати, які повністю відповідають вимогам комфортного лікування: кондиціонер, телевізор, інтернет, спеціальні ліжка, окремі душові та навіть міні-бар.

Сподіваємось, відвідувачі центру належним чином оцінять високий рівень підготовки та надання послуг. Адже тепер все саме необхідне для здорового життя зібрано в одному центрі.

741741

Кращі матеріали

Закарпатцям заблокували усі соцвиплати

4049 Суспільство

Уряд захистив заповідні карпатські ліси: відтепер заборонено здійснювати навіть санітарні рубки / ПОСТАНОВА

3337 Влада

На Закарпатті жорстоко вбито двох жінок

2886 Кримінал

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

загрузка...