1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Про бізнес в умовах війни". Журналістка з Виноградова бере участь у всеукраїнському проекті "Схеми в регіонах" (ВІДЕО)

28.11.2019 23:50 0 Аналітика Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Команда регіональних журналістів дослідила, як завод родини ексміністра-втікача виробляє обладнання для оборонних підприємств Росії.

Павло Лебедєв – ексміністр оборони, який у лютому 2014 року слідом за Віктором Януковичем покинув протестний Київ. Наступні п’ять років він не з’являвся на материковій Україні, де його й досі розшукують правоохоронці. Втім, його ім’я час від часу виринало в новинах з окупованого Росією Криму, де він, схоже, проживає й дотепер.

Здавалося б, його зв’язки з материковою Україною остаточно розірвані – але це не так. «Схеми в регіонах» виявили, що на Сумщині у прикордонні досі успішно працює завод доньки Павла Лебедєва. І не просто функціонує, він виробляє обладнання, яке потім потрапляє на оборонні заводи в Росії – країні, яку Україна офіційно визнала агресором. І це – на шостий рік військового конфлікту. Як виявили журналісти, його активи не потрапили під санкції, бо в членів РНБО просто не виникло такої ідеї.

Повний текст журналістського розслідування про те, як завод родини ексміністра-втікача виробляє обладнання для оборонних підприємств Росії, зроблене учасниками проєкту «Схеми в регіонах» - читайте на Радіо Свободі.

Нагадаємо, ДБР нагрянуло з обшуком на митний пост: гроші знайшли у сміттєвих відрах.

Читайте на ГК:Перший ром-депутат з Виноградівщини склав присягу у Берегівській районній раді
Читайте на ГК:"Заправився" на 200К гривень: директора автозаправки з Виноградова затримали в Івано-Франківську / ВІДЕО
Читайте на ГК:«Кожен може стати трішечки чарівником»: дівчина з Виноградова потребує нашої з вами допомоги