1. Новини Закарпаття
  2. >

В Карпатах виявили закинуту військову базу СРСР (ФОТО)

24.03.2019 23:35 0 Аналітика
 

У мережі з'явився пост про військовий об'єкт, який був розташований на території Закарпатської області

Серед місцевих жителів давно ходили чутки про підземні бункери і ракетні шахти на вершині гори, але, як виявилося, більш «життєздатною» виявилася друга легенда про радіолокаційні станції, які розташовувалися прямо на вершині гори Полонина Рівна, або ж Полонина Руна, повідомляє Hyser.

Як повідомляє Юрій Ломакін на своїй сторінці в соцмережі Facebook, сама полонина має унікальну структуру, так як знайти величезну практично плоску поверхню, яка височіла на майже 1500 м над рівнем моря сьогодні досить проблематично.

Задача частини полягала в тому, щоб приймати сигнали з Москви, перекодувати їх і відправляти далі країнам Варшавського договору.

Якщо ж говорити про те, що саме знаходилося на вершині гори, то офіційна назва об'єкта було «Вузол 103» тропосферної мережі управління і зв'язку «Барс». Так, її завдання полягало в тому, щоб приймати сигнали з Москви, перекодувати їх і відправляти далі країнам Варшавського договору.

В цілому, цей ланцюжоквходили близько 26 організованих вузлів зв'язку, які в цілому могли передавати сигнал до 5 тисяч кілометрів. Але у «Барса» була особливість, він відрізнявся особливою стійкістю роботи, а також міг протистояти радіоперешкодам. Але були і бункери для захисту особового складу.

Починаючи з кінця 2013 року року досить близько до кордонів України Росія побудувала три стаціонарні військові бази, тобто, росіянам тепер не потрібно будувати наметовий табір з боку Ростовської та Бєлгородської області, де тепер є стаціонарні військові містечка.

Нагадаємо, що Карпати зачаровують своєю красою, масштабністю та неповторністю.

Читайте на ГК:"Цифри жахають": На Закарпатті другий день антирекорд зі смертності від Covid-19
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно, вдень місцями дощ, на високогір'ї мокрий сніг
Читайте на ГК:Вихідні в квітні 2021: скільки днів відпочинку чекає на українців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...