1. Новини Закарпаття
  2. >

Експерт спрогнозував наближення світової економічної кризи

26.12.2018 23:37 Аналітика

Очікується, що ринок акцій США впаде ще на 10-20%. Це пов"язано із бюджетними пристрастями у країні.

Очікується, що ринок акцій США впаде ще на 10-20%. Це пов

Наразі ж на відкритті торгів американські фондові індекси зростають (Dow Jones підвищився на 0,76% до 21 863, NASDAQ 100 – на 1,82% (6 000), S&P 500 – на 0,83% (2 360). Але, найімовірніше, до кінця сесії вони знизяться, - пише expres.online.

Дональд Трамп так і не підписав тимчасовий кошторис країни, адже в ньому не передбачили виділення 5 мільярдів доларів на будівництво стіни із Мексикою. Америка занурилася у шатдаун. Президент США заявив, що частина федеральних установ буде закрита доти, доки демократи не погодяться на виділення коштів із держбюджету.

На думку керуючого партнера інвестиційної компанії Capital Times Еріка Наймана, світ впритул наблизився до глобальної економічної кризи: "Про це вже не натякає, а кричить обвальна динаміка фондового ринку. Вперше в історії ринку акцій США фондові індекси напередодні Різдва впали на більш, як 1%. Із початку грудня індекс S&P знизився більше, як на 16%. Востаннє це сталося в розпал кризи 2008-го – після банкрутства Lehman Brothers. Одна із причин кризових явищ – монетарна політика ФРС, яка підвищує облікову ставку, щоби пригальмувати "перегріту" економіку.

Зараз економіка США ще не в стані економічної кризи. Одначе саме падіння ринку акцій подібних масштабів може спровокувати економічну кризу. Для багатьох американців акції – це важливий актив. Чимало отримують зарплати в тому числі акціями (наприклад, співробітники Амазон). Тобто однозночно можно очікувати падіння споживчої активності американців, що веде до кризи. У таких умовах дуже висока ймовірність, що ринок акцій США впаде ще на 10-20% від поточних позначок".

Вартість основних криптовалют знижується. Bitcoin впав на 0,32% ($3 740), Litecoin – на 0,25% ($30), Ethereum – на 0,90% ($129), Dash – на 0,57% ($83), Ripple – на 1,48% ($0,370). Негативом для ринку стала новина про те, що один із відомих виробників обладнання для майнингу – японська GMO Internet Group – більше не займатиметься розробкою, виробництвом та продажем відповідного устаткування. Це пов"язано з великими збитками, які компанія зазнала цього року через різке падіння курсів криптовалют.

Нагадаємо, що криза вдарила по закарпатським ведмедям.

Читайте на ГК:Кавуни: чим небезпечна солодка ягода й що робити при отруєнні
Читайте на ГК:"Стара пісня про головне": МЗС України звинуватило посла Угорщини в неконструктивізмі
Читайте на ГК:"Долар по 29,5, ліквідація бебі-боксів і єдиний квиток на поїзд з літаком": що прийняв Кабмін, - Страна
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...