1. Новини Закарпаття
  2. >

СБУ розкрила сценарій великого вторгнення Росії до України

10.12.2018 22:30 Аналітика ВАЖЛИВО

За словами Грицака, Росія цілеспрямовано інспірує міжконфесійні конфлікти в Україні.

За словами Грицака, Росія цілеспрямовано інспірує міжконфесійні конфлікти в Україні.

Служба безпеки України презентувала серію інформаційних буклетів про форми і методи російської агресії, перші випуски присвячені інспіруванню російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, які можуть бути використані РФ у якості приводу для повномасштабного вторгнення в Україну.

По це повідомляє Прес-центр СБ України.

“Перші два випуски присвячені терористичній діяльності спецслужб РФ в Україні та використанню Росією у гібридній війні релігійних структур Московського патріархату”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що буклети видані двома мовами – українською та англійською. В них містяться спеціальні QR-коди, що надають можливість прямого доступу до компільованої інформації про відповідні факти російської злочинної діяльності як викриті СБУ, так і зібрані громадськими активістами.

Голова СБУ Василь Грицак пояснив, чому для перших буклетів обрано саме таку тематику.

«Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії може стати приводом для відкритого військового вторгнення ЗС РФ в нашу країну» – сказав Грицак.

Нагадаємо, що Верхована Рада підтримала припинення договору про дружбу з Росією.

Читайте на ГК:"Йдемо до ціни 6,5 гривень за куб": скільки коштуватиме газ для українців після 1 серпня і в опалювальний сезон, - Страна
Читайте на ГК:Вводитимуть патенти: у Кабміні планують зібрати з таксистів 800 млн грн за рік
Читайте на ГК:Помер 21-річний син Віктора Павліка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська