1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені знайшли взаємозв'язок між холодом і рівнем смертності - Тасс

02.12.2018 22:28 Аналітика

Як показали спостереження, низькі температури виявилися ключовим природним фактором, що підриває здоров'я людини.

Як показали спостереження, низькі температури виявилися ключовим природним фактором, що підриває здоров'я людини.

Фахівці Китайського центру з контролю і запобігання захворювань за сприяння Фуданьского університету (Шанхай) провели великомасштабне дослідження взаємозалежності між зниженим рівнем атмосферної температури і смертністю, - інформує видання Тасс. Як показали результати спостережень, холод виявився ключовим природним фактором, що підриває здоров'я людини і здатним привести до загибелі.

Група вчених проаналізувала понад 1,8 млн природних летальних випадків, що сталися з 2013 по 2015 роки в більш ніж 270 китайських містах. У підсумку виявилося, в більшості випадків смерть мала тісний зв'язок зі зниженим температурним фоном.

"Холод впливає на серцево-судинну систему і призводить до змін в автономній нервовій системі людини, впливає на кров'яний тиск і має відношення до запальних процесів, - наводить газета China Daily слова Кань Хайдуна - провідного дослідника з команди фахівців, що займаються цим питанням. - У холодні дні особливо помітний негативний ефект відчувають на собі респіраторні органи, що може пояснюватися посиленням інфекцій в таку пору року".

Як показали дослідження, в першу чергу від знижених температур страждають серце і кровоносна система. Небезпека захворіти після сильного охолодження, згідно з аналізом, існує протягом двох тижнів, в той час як наслідки перегріву можуть призвести до нездужання або загибелі лише протягом двох-трьох днів з моменту, коли стався інцидент.

Вчені КНР з'ясували, що оптимальною для людського організму слід вважати температуру в 22,8 градуса Цельсія-саме при такому рівні небезпека захворіти виявляється мінімальною. За словами фахівців, вкрай вразливими до холоду слід вважати жінок, дітей і літніх людей у віці старше 75 років. Саме на них, як показала практика, недостатньо тривалий опалювальний сезон в холодну пору року може позначитися особливо негативно.

Нагадаємо, що народжуваність у світі стрімко падає.

Читайте на ГК:Гороскоп на 7 серпня 2020 для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Ратаковскі позасмагала в "непомітному" купальнику (ФОТО)
Читайте на ГК:У Східному Сибіру відкрилися "ворота у потойбічний світ" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська