1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Внутрішній ворог – страшніший від зовнішнього» - ужгородський політолог про ситуацію в Україні

26.11.2018 11:27 Аналітика Ексклюзив Голос Карпат

У своєму пості в соціальній мережі політолог Маріан Токар підтримав позицію «Правого сектора» стосовно подій в Азовському морі та Україні загалом.

У своєму пості в соціальній мережі політолог Маріан Токар підтримав позицію «Правого сектора» стосовно подій в Азовському морі та Україні загалом.

За словами фахівця, українці, зобов’язані змусити президента та керівництво держави зробити наступні кроки:

1. Не декларативно, а юридично визнати Росію країною-агресором, яка окупувала частину території України. Якщо цього не зробити, то навіщо закликати світ запроваджувати санкції проти Росії та чинити на неї тиск? Факт вторгнення є, починаючи з Криму. Слід нарешті знайти мужність президенту визнати це офіційно й повноцінно провадити війну. Ховання голови у пісок не зупинить окупанта.

2. Розірвати з Росією дипломатичні та економічні стосунки. Не може бути жодних стосунків з країною, армія якої топче нашу землю. Абсурдно повертати якісь борги чи платити за щось. Ми самі фінансуємо своє знищення.Закрити кордони з Росією та припинити будь-яке сполучення. Під час війни – це військова необхідність.

3. Запровадити воєнний стан. На питання багатьох, навіщо він потрібен, адже і так можна воювати, відповім: не можна повноцінно воювати. Аргументи, що нам не дадуть гроші, зброю і ще там щось, – брехня.

4. Повністю заблокувати окуповані території. В Крим та інші окуповані території не має поступати нічого з України: ні електроенергія, за яку ми платимо, ні товари. Аналогічно і з окупованих територій. Для мирних жителів – гуманітарний коридор з ретельною перевіркою виїжджаючих.

5. Визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями. З терористами не може бути жодних перемовин. Знищення або тюрма. Якщо ми хочемо, щоб світ визнав їх терористами, то слід почати з визнання їх такими в Україні.

6. Відмовитись від мінських протоколів. Дані домовленості є недійсними. Хто уповноважив підписантів про щось домовлятись з вбивцями? Хто несе відповідальність за час «перемир’я», коли гинули наші військові, збільшувалась територія окупації, зміцнювався й озброювався ворог? Може, Кучма з Медведчуком? Не повинно бути легітимізації російських прихвоснів, шляхом будь-яких переговорів.

7. Активніше почати розпрацьовувати всі проросійські середовища та посилити боротьбу з агентурою та п’ятою колоною в Україні, особливо в силових структурах, судах та серед чиновників. Так звана люстрація не була проведена повноцінно і знову стає актуальною “народна люстрація”.

8. Припинити діяльність всіх проросійських політичних та громадських організацій та заарештувати одіозних діячів, які причетні до кровопролиття в нашій країні. Внутрішній ворог – страшніший від зовнішнього. Він вбиває імунітет Нації. Натомість ворог зовнішній скріплює Націю в моноліт.

9. Перестати владі, нарешті, сприймати добровольців, як ворогів, а активно задіювати добровольчий рух до розбудови системи тотальної оборони держави. "Правий сектор"

Нагадаємо, що з'явилось відео, як російське судно протаранило український катер в Азовському морі.

Читайте на ГК:На Закарпатті відновили курсування приміських "електричок" (РОЗКЛАД РУХУ)
Читайте на ГК:Закарпатські митники конфіскували автомобіль жителя Тернополя через приховану контрабанду
Читайте на ГК:В Ужгороді зросла кількість нових хворих на коронавірус
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська