1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Громади Липчі та Кошельова проголосували проти побудови МГЕСів на Ріці / ВІДЕО, ФОТО

11.07.2017 00:26 0 Аналітика Автор: Голос Карпат

Сьогодні у двох селах Хустщини відбулися громадські слухання щодо обговорення забудови русла гірської річки системою каскадних гідроелектростанції.

Як і учорашні сільські збори в Березові, сьогоднішні громадські слухання у двох селах Хустщини, Липчі та Кошельові, виявилися емоційними та короткотривалими, з прийняттям одностайного рішення сільською громадою – заборонити будівництво МГЕСів та будь-яких подібних об’єктів в руслі Ріки.

На громадських слуханнях були присутні представники забудовника та проектанти, яким громада шляхом голосування відмовила в наданні слова, пояснюючи це втомою від маніпуляцій місцевої влади в намаганнях нав’язати вигідне для них рішення.

Підтримати селян Хустщини та висловити позицію незалежних експертів приїхали фахівці з Києва, Львова та Ужгорода, які протягом останніх років намагаються пояснити владі й громадськості Карпатського регіону про загрозу екологічної катастрофи, яку несе в собі спроба забудувати гірські річки гідроелектростанціями.

Відомо, що шляхом маніпуляцій в селі Березово сьогодні провели громадські слухання з рішенням надати дозвіл на будівництво електрогенеруючих об’єктів, які, тим не менш, не мали юридичної сили. Після проведення цих громадських слухань сільський голова Березова зник в невідомому напрямку. В знак протесту жителі села перекрили дорогу обласного значення і продовжували мирний пікет до вечора, коли очільник березівської громади, все-таки, з’явився перед односельчанами та скасував два попередні рішення: сільських зборів від 9 липня та громадських слухань від 10 липня. За попередньою інформацією нові громадські слухання щодо дозволу на будівництво МГЕС в руслі Ріки поблизу села Березово мають відбутися найближчім часом.

Нагадаємо, вчора в селі Березово відбулися сільські збори, на яких на яких громада населеного пункту проголосувала проти побудови МГЕС на річці Ріка в межах та поблизу їхнього населеного пункту.

Читайте на ГК:У Хусті вшановували пам’ять за жертв Голодомору
Читайте на ГК:Жителі закарпатського села з острахом чекають на сезон дощів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В одному з закарпатських замків волонтери виявили сенсаційну знахідку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus