1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Сільські збори села Березово щодо планів будівництва МГЕС: громада проти, голова відстоює інтереси забудовника / ВІДЕО, КОМЕНТАРІ

20:24, 09 Липня 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Сьогодні у хустському Березові відбулися сільські збори, на яких громада населеного пункту проголосувала проти побудови МГЕС на річці Ріка в межах та поблизу їхнього населеного пункту.

Обговорення сільської громади, на якому були присутні ЗМІ, правозахисники, представники районної влади та активісти інших населених пунктів русла Ріки, виявилися емоційними і мали декілька спроб бути зірваними. Та навіть попри намагання органів місцевого самоврядування розпустити збори і зірвати їх через порушення правопорядку деякими провокаторами, селяни ініціювали внесення питання щодо заборони побудувати МГЕС на річці Ріка в межах та поблизу їхнього населеного пункту. В результаті було прийнято рішення про заборону будівництва і, окрім того, громадою було вирішено, що громадські слухання з цього питання більше проводитися не будуть.

Нашому виданню вдалося взяти коментар від голови Березова, в яком він висловлюється за будівництво гідроелектростанції, пояснюючи свою позицію економічною вигодою для села (див. відео-коментар).

На зборах мали слово активісти населеного пункту та інших сіл району, які приводили в приклад екологічну ситуацію в селі Нижній Бистрий, яка склалася після будівництва в цьому населеному пункті гідроелектростанції. В підсумку, заслухавши виступи всіх бажаючих, селяни Березова шляхом голосування прийняли одностайне рішення про заборону будівництва.

Як відомо, вже завтра громадські слухання з цього самого приводу пройдуть ще в двох населених пунктах Хустщини – Липчі та Кошельові.

Нагадаємо, сільські депутати проголосували проти будівництва міні-ГЕС в Липчі.

Читайте на ГК:Львівський суд розгляне апеляційну скаргу мешканців закарпатського Березова по ГЕСах
Читайте на ГК:Неймовірний захід сонця над Хустом показали в мережі / ФОТО
Читайте на ГК:В мережі показали панораму Хуста напередодні Другої світової війни / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus