1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатці сплатили більше 120 млн грн військового збору з початку року

14:18, 08 Грудня Аналітика

Для реформування армії мешканці Закарпаття сплатили більше 120 млн грн військового збору.

Сума вказаного збору у розмірі 121 млн 208 тис. грн надійшла з початку 2015 року від платників, які перебувають на обліку в податкових інспекціях області. Зокрема, в листопаді поточного року перераховано 12 млн 814 тис. грн. Ця сума перевищує надходження військового збору у листопаді минулого року на майже 4 млн грн.

Фахівці органів ДФС Закарпатської області, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відзначають, що мешканці краю відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

Варто нагадати, що військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору в бюджет є роботодавці, що виплачують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, та податкові агенти — для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні, інформував Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Виноградова та Мукачева 20 вересня 2017 року
Читайте на ГК:Закарпатські лікарі: Яких різновидів вірусного грипу варто остерігатись
Читайте на ГК:Грибні рекорди Карпат: в мережі показали найбільший гриб / ФОТО

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus