2. >
  4. > >

ГК «Карпати»: ужгородські гандболісти здобули дві домашні перемоги

07.11.2019 12:49 Спорт

В Ужгороді відбулися матчі 3-го туру Вищої ліги України з гандболу серед чоловічих команд.

Ужгородські «Карпати» приймали «БВУФК-Будівельник» (Бровари). Матчі відбулися 1–2 листопада у СК «Юність», пише  «Карпатський об’єктив».

У звітних поєдинках закарпатські гандболісти прагнули здобути максимальний результат, аби закріпитися на другому місці в турнірній таблиці. І в них це вийшло: в обидвох іграх «карпатівці» святкували перемоги.

Перша зустріч проходила за відчутної переваги господарів майданчика і завершилася з рахунком 34:22 (перший тайм – 15:11). Найрезультативнішими у складі ужгородської команди були Ярослав Котюк (8 м’ячів), Андрій Білоголовка (6) та Денис Руденко.

Другий матч проходив за дещо іншим сценарієм: броварський ГК переконливо розпочав повторну зустріч і більшу частину першого тайму був попереду, але втримати лідерство йому не вдалося. Перед сиреною на перерву «Карпати» вирівняли становище (12:12), а на старті другої 30-хвилинки колектив Віталія Уманця вийшов уперед і цілеспрямовано йшов до перемоги. Фінальний свисток зафіксував звитягу ужгородців – 34:29. Найвагоміший здобуток у перемогу своєї команди зробили Ярослав Котюк (7 м’ячів), В’ячеслав Терещенко (6), Андрій Білоголовка (5) та Олександр Місяйло (5).

Наступним суперником «Карпат» буде «СумДУ». Матчі відбудуться 22–23 листопада на майданчику сумської команди.

Нагадаємо, Ужгородському ГК "Карпати" виповнилося 50 років.

Читайте на ГК:“Пурхали неначе метелики”: в області відбувся турнір «Magic Air Championship» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Прикордонниками ліквідовано черговий канал незаконного переправлення осіб через державний кордон (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині через безвідповідальність власників обійстя сталася пожежа (ФОТО)