2. >
  4. > >

Стали відомі результати матчів 3-го туру чемпіонату Ужгородщини з футболу

20.05.2019 14:35 Спорт

У неділю, 19 травня, пройшов третій тур футбольного чемпіонату Ужгородського району.

«Зірка» Лінці приймала команду «Деренівка» Н.Солотвино. Гра видалась досить цікавою, рахунок після першого тайму був не відкритий. Після перерви чемпіон пішов в атаку і при помилках захисників Деренівки м'яч чотири рази побував у воротах гостей, тож рахунок 4:0, юнаки 6:0.

«Тиса» Есень після двох поразок на виїзді зуміла переграти Велику Добронь 2:1. Юнаки 6:1 на користь Великої Доброні.

«Олімпік» Коритняни вдома приймав Великі Геєвці і назабивали їм на 13:0, юнаки теж святкували перемогу 9:0.

Великі Лази, які теж йдуть без поразок розправилися із командою Ярок 4:1, юнаки 8:0.

«Колос» Баранинці вдома поступився основним складом «Верховині» Оноковці 1:2, а баранинські юнаки перемогли 2:1.

Отже, після трьох турів без поразок виступають Лінці, Великі Лази та Коритняни, але вся боротьба ще попереду.