2. >
  4. > >

Ужгородська тенісистка стала призеркою всеукраїнського турніру

03.04.2019 19:23 Спорт

Нещодавно в Черкасах відбувся всеукраїнський турнір з тенісу категорії «А» серед юнаків та дівчат до 16 років «Selena Cup».

Участь у турнірі взяли близько 100 учасників з різних регіонів України, повідомив КО. Закарпаття представляла ужгородська тенісистка Тетяна Дичка (тренер – Руслана Дичка). Наша спортсменка вдало стартувала і здобула кілька впевнених перемог, однак на шляху до фіналу поступилася фавориту змагань – А. Скорупській (Львів) – з рахунком 6:1, 1:6, 1:6.

У підсумку Тетяна виборола в одиночному розряді «бронзу», а в парному – «срібло».

Нагадаємо, в мерії Ужгорода прокоментували скандал з обрізкою дерев на Православній набережній.

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)