2. >
  4. > >

Футболісти закарпатського "Минаю" здолали клуб з Рівненщини

01.10.2017 18:56 Спорт

Сьогодні на ужгородському стадіоні «Авангард» проходив календарний матч сьомого туру аматорського чемпіонату України з футболу, у якому футбольний клуб «Минай» приймав гостей з ФК «Малинськ».

Цей матч для обох команд мав надважливе значення, адже до сьогодні обидві команди мали однакову кількість очок у турнірній таблиці, повідомила прес-служба клубу.

У першому таймі першими повели у рахунку гості з Рівненщини. Однак згодом футболіст «Минаю» Роберт Гегедош зрівняв рахунок у зустрічі. З нічийним результатом команди пішли на перерву.

Під час другої сорокап'ятихвилинки «Минай» вразив результативністю. Спочатку Михайло Кополовець пройшов лівим флангом, мав можливість наодинці відзначитись. Та він віддав результативну передачу на Василя Бецу, який і розписався у воротах гостей – 2:1.

Ну а крапку у матчі поставив лідер гонки бомбардирів Роберт Гегедош, який з точки реалізував одинадцятиметровий удар.

3:1 – і перша домашня перемога «Минаю» в аматорському чемпіонаті України.

Нагадаємо, тхеквондисти з Ужгорода здобули 11 медалей на Міжнародних змаганнях у Словаччині.

Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)
Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)