2. >

Ужгородські гандболістки перемогли суперниць із Пряшева у товариському поєдинку / ВІДЕО

06.12.2016 08:30 0 Спорт

Гра розпочалася у досить повільному темпі – час на розігрів знадобився, як нашим гандболісткам, так і гостям.

Перша десятихвилинка завершилася внічию: 5-5. Проте ужгородки швидко збільшили темп гри і протягом десяти наступних хвилин закинули у ворота суперниць 8 м’ячів. У другому таймі – «карпатівки» більш активно діяли ближче до кінця гри і вже на 20-ту хвилину перегравали суперниць у 10 м’ячів. Гра закінчилася із рахунком 29-18, на користь «Карпат». Товариська зустріч зі словацькою командою – радше підготовка до нових етапів – ігор у Євробкубку, та Суперлізі. За кілька днів на закарпаток чекають двобої у рамках української жіночої Суперліги з тернопільською командою «Економуніверситет», повідомляє 21 канал.