4. > >

«Спартакус» присоромив фаворита, а «Мункач» засмутив рідних фанів

16.09.2016 16:00 Спорт Ексклюзив

Про підсумки 18-го туру вищої ліги Закарпаття читайте далі.

Головну несподіванку створив «Спартакус», який у двобої, що міг претендувати на роль центрального, присоромив середнянців, які спромоглись тільки на гол Олександра Назаренка. І це при тому, що закарпатські греки в цьому чемпіонаті, до 18-го туру, в понад один гол вигравали тільки двічі – над скромнішими «Поляною» та «Боржавою». Голи Віктора Симчо, Владислава Лебідя та Мирослава Бундаша дозволили «Спартакусу» в таблиці домашніх матчів за здобутими балами підстрибнути на три місця й після понад тримісячної перерви повернутись до першої шістки.

Не менший сюрприз стався в Мукачеві, де господарі, незважаючи на дубль Валентина Великого, все ж не змогли здолати берегівців, за яких відзначились два Василі – Луця та Красношлик. І це при тому, що «Берегово» востаннє здобуло очки на виїзді майже два з половиною місяці тому.

Трохи більшого футбольна громадськість очікувала й від «Поляни», якій подарував автогол ужгородець Олександр Ковчар та за неї ж відзначився й Ігор Цоліган, «Бужори», яка спромоглась на гол Юрія Глеби, та «Дийди». Хет-трик Роберта Гегедоша, дубль Євгена Добровольського та м’ячі Миколи Ільковича, Романа Белінського й Олександра Бако дозволили «Ужгороду» в таблиці домашніх матчів за здобутими балами підстрибнути на дві позиції й після майже місячної перерви повноцінно, за здобутими та втраченими пунктами, повернутись на вершину.

Голи Віталія Чейпеша, Юрія Чонки, Олексія Остафійчука та Дениса Ребрика дозволили «Севлюшу» в таблиці виїзних матчів випередити «Дийду» та «Середнє» й після тритижневої перерви повноцінно повернутись до призової зони. М’ячі Роберта Давіда та Івана Скундзяка дозволили «Дийді» в таблиці домашніх матчів за втраченими балами випередити «Берегово», а за здобутими очками залишити позаду себе, крім берегівців, ще й «Оболонь», і після тижневої перерви повернутись до першої шістки.

Найбільш передбачувано завершилась центральна битва титанів у Вільхівцях. Гол Артема Пустовіта дозволив «Минаю» в таблиці виїзних матчів за здобутими балами випередити «Ужгород» й після тижневої перерви повернутись на перше місце. М’яч Володимира Кардача дозволив «Вільхівцям» у таблиці домашніх матчів зберегти повноцінне перебування в призовій зоні, в межах якої клуб повністю безперервно перебуває три з половиною місяці.

Результати 18-го туру: «Вільхівці» – «Минай» – 1:1, «Спартакус» Ужгород – «Середнє» – 3:1, «Ужгород» – «Поляна» –8:2, «Мункач» Мукачево – «Берегово» – 2:2, «Бужора» Іршава – «Севлюш» – 1:4, «Дийда» Дідово – «Боржава» Довге – 2:0;

Турнірне становище на 16 вересня: «Ужгород» – 16 матчів – 41 очко (різниця голів – 70:22), «Севлюш» – 16 – 39 (47:8), «Минай» –17 – 35 (47:24), «Вільхівці» – 17 – 31 (35:16), «Середнє» –17 – 30 (36:23), «Дийда» – 16 – 28 (26:19), «Берегово» – 16 – 22 (33:28), «Мункач» – 17 – 21 (19:30), «Оболонь» – 16 – 19 (25:27), «Спартакус» – 17 – 18 (19:27), «Поляна» – 17 – 12 (21:54), «Боржава» – 17 – 9 (15:64), «Бужора» – 17 – 3 (8:59).