2. >

Закарпатець Василь Морквич здобув «золото» на Кубку України з самбо

12:42, 12 Вересня Спорт

Також закарпатська команда, яка представлена 11 спортсменами здобула і дві бронзові нагороди.

Закарпатський спортсмен Василь Морквич зайняв перше місце у ваговій категорії 74 кг та здобув звання майстра спорту України на Кубку України зі спортивного й бойового самбо серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат старшого віку.

Також закарпатська команда, яка представлена 11 спортсменами здобула і дві бронзові нагороди. Так, Степан Молнар став бронзовим призером у категорії бойове самбо, а Юрій Ігнатко здобув третє місце у змаганнях зі спортивного самбо, повідомило Закарпатське відділення Національної федерації самбо.

Читайте на ГК:19 закарпатських школярів не допустили до складання ЗНО через наявність заборонених предметів / ВІДЕО
Читайте на ГК:У річках Закарпаття очікується підвищення рівнів води більш ніж на 3 метри
Читайте на ГК:За минулу добу закарпатські поліцейські затримали 6 нетверезих водіїв

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter