2. >

Закарпатець Василь Морквич здобув «золото» на Кубку України з самбо

12.09.2016 12:42 Спорт

Також закарпатська команда, яка представлена 11 спортсменами здобула і дві бронзові нагороди.

Закарпатський спортсмен Василь Морквич зайняв перше місце у ваговій категорії 74 кг та здобув звання майстра спорту України на Кубку України зі спортивного й бойового самбо серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат старшого віку.

Також закарпатська команда, яка представлена 11 спортсменами здобула і дві бронзові нагороди. Так, Степан Молнар став бронзовим призером у категорії бойове самбо, а Юрій Ігнатко здобув третє місце у змаганнях зі спортивного самбо, повідомило Закарпатське відділення Національної федерації самбо.

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали небезпечного зловмисника: деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Із Закарпаття до серця Європи: Укрзалізниця відкрила онлайн-продаж квитків на поїзд Чоп – Будапешт – Відень
Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)