2. >

Шахтар програв Янг Бойз і вилетів з Ліги Чемпіонів

04.08.2016 09:29 Спорт

Донецький "Шахтар" у серії післяматчевих пенальті програв швейцарській команді "Янг Бойз" з Берну й вилетів з Ліги Чемпіонів.

Донецький

Це був третій раунд кваліфікації до групового етапу турніру, повідомило ВВС Україна.

В основний час матчу "Янг Бойз" забили два гола. Обидва м’ячі у швейцарців на початку другого тайму провів Юя Кубо. У першому матчі "гірники" у Львові перемогли - 2:0, тому за сумою двох матчів була нічия 2:2. Гра перейшла у два додаткові тайми.

Проте і доданий час не виявив переможця, тому все вирішила серія післяматчевих пенальті. Фред та Ракицький у гірників не змогли реалізувати свої удари, тож донеччани програли у серії пенальті 4:2.

Вилетівши з Ліги Чемпіонів, "Шахтар" продовжить виступати у відборі до Ліги Європи. Жеребкування останньої стадії відбору до обох турнірів - плей-оф - відбудеться 5 серпня.

Чемпіон України "Динамо" Київ почне грати у Лізі Чемпіонів одразу з групового етапу.

Читайте на ГК:В Україні роботодавці готуються підвищувати заробітну плату працівникам: відомо у кого і на скільки зростуть виплати
Читайте на ГК:Чому вікна миють перед Великоднем: відомо як виникла ця традиції та коли найкраще проводити ритуал
Читайте на ГК:"Обмежено придатних" поділять на різні ступені придатності: відомо на кого з них чекає ВЛК