1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)

01.04.2024 23:29 Суспільство СКОРБОТА

Юрій Головчак загинув на Донеччині кілька днів тому.

Юрій Головчак загинув на Донеччині кілька днів тому.

Сумну звістку про загибель закарпатця повідомили в мережі.

"З глибоким сумом повідомляємо, що, захищаючи Батьківщину, 26 березня 2024 року, в районі Бахмутського напрямку, загинув наш земляк, житель села Смерекова, солдат, навідник гірсько-штурмового відділення, гірсько-штурмового взводу гірсько-штормової роти військової частини А3029 ГОЛОВЧАК Юрій Романович, 31.03.1995 року народження", - йшлося в повідомленні.

В день коли йому мало бути 29 років

А 31 березня в день народження полеглого захисника відбувся чин поховання Героя.

“Сьогодні для Дубриницько-Малоберезнянської територіальної громади важкий і скорботний день – в останню дорогу провели Героя – ГОЛОВЧАК Юрія Романовича”, - йшлося в повідомленні.

Юрій ГОЛОВЧАК був призваний на військову службу під час мобілізації у листопаді 2023 року. Солдат, навідник гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу Юрій загинув 26.03.2024 року в районі Бахмутського напрямку Донецької області.

У рідне село Смерекова  Герой повернувся «на щиті» 30 березня 2024 року. Скорботний кортеж зустріли у громаді з квітами, лампадками та державним прапором!

Попрощалися із Захисником 31 березня 2024 року, в день коли йому мало бути 29 років. Біля рідного будинку відспівали Героя, далі траурна колона пройшла до Храму та місцевого кладовища, де з усіма військовими почестями тіло Героя віддали землі.


Редакція “Голосу Карпат” висловлює щирі співчуття рідним, близьким і побратимам полеглого захисника!

Читайте також:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Цей матеріал також доступний на таких мовах:РосійськаУгорськаАнглійська