1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородці провели в останню путь загиблого захисника Олександра Гогу (ФОТО)

14.06.2023 16:50 Суспільство

Олександра згадують чуйною людиною, прекрасним чоловіком, батьком, сином, вірним другом, котрий завжди мчав на допомогу й міг підтримати добрим словом.

Олександра згадують чуйною людиною, прекрасним чоловіком, батьком, сином, вірним другом, котрий завжди мчав на допомогу й міг підтримати добрим словом.

Повідомляє Ужгородська міська рада.

Загиблий був гранатометником  1-го механізованого відділення 2-го механізованого батальйону військової частини А0409.

"Народився Олександр Георгійович Гога 2 квітня 1986 року у місті Бауска (Латвія). У 1993 році він із батьками переїхав до Ужгорода, де і прожив 30 років. Навчався у ЗОШ №8, далі вступив до професійного училища №5, у якому здобув фах автослюсаря. У місті його знають як чудового спеціаліста.

20 січня 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ, а 6 червня, захищаючи Батьківщину, віддав життя, щоб його родина жила в мирі, злагоді, а Україна була вільною й незалежною", - йдеться в повідомленні. 

Олександра згадують чуйною людиною, прекрасним чоловіком, батьком, сином, вірним другом, котрий завжди мчав на допомогу й міг підтримати добрим словом.

Чин похорону відбувся на площі Народній. Із воїном прийшли попрощатися рідні, друзі та знайомі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни. Після заупокійної літургії скорботна хода пройшла вулицями міста до Пагорба Слави – тут Героя поховали із усіма почестями.

В Олександра Гоги залишилася мати, дружина, троє дітей. Сім'ї передали пам’ятний лист від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Читайте на ГК:Непоправна втрата: закарпатці провели в останній шлях полеглого Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Нічна пожежа на Закарпатті: відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Пішла з дому й не повернулася: на Закарпатті шукали зниклу стареньку
Читайте на ГК:Молодого закарпатця віддадуть сирій землі: в області прощатимуться із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:Гіркий плач, море квітів і спогадів: 25-річного воїна назавжди віддали сирій землі (ФОТО)
Читайте на ГК:Біля супермаркету спалахнуло авто: курйозний випадок в Ужгороді підняв на ноги рятувальників і поліцію (ФОТО)