1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: запущено безкоштовний сервіс вивчення англійської за фільмами

30.11.2016 21:26 Суспільство

Створено сервіс «КіноМова», який покликаний навчити говорити англійською з допомогою кінокласики.

Створено сервіс «КіноМова», який покликаний навчити говорити англійською з допомогою кінокласики.

Кияни Назар і Наталія Бартосік вирішили дати співвітчизникам можливість вивчати розмовну англійську мову за кінофільмами. Вони створили сервіс «КіноМова», який покликаний навчити говорити англійською з допомогою кінокласики. Поки сервіс в альфа-версії, тому доступних фраз всього 16, але якщо користувачам сподобається ідея, розробники обіцяють запустити повноцінний проект, повідомив журнал про інтернет-бізнес Ain.ua.

"Сервіс орієнтований на людей, які тільки починають вивчати англійську і яких лякає традиційна освіта. Мова на новому ресурсі подається не у вигляді друкованих слів, діалогів і текстів, а у вигляді уривків з відомих англомовних фільмів, що дозволяє бачити конкретні життєві ситуації, відчувати емоції акторів, чути різні діалекти. А головне, фрази з фільмів регулярно зустрічаються в повсякденному житті, на відміну від абстрактних слів і текстів в книгах або онлайн-курсах, вважають розробники", - сказано в повідомленні.

Вони наголошують, що таке вивчення мови є максимально наближеним до реального життя. Наявність зразків вимови різними голосами і в різних формах (американській та британській) навчать краще розуміти мову на слух, а також зменшить ризик появи акценту. Так вчаться люди, які живуть в мовному середовищі: чують, що говорять інші, і повторюють, поступово опановуючи мову. Але замість аборигенів тут - улюблені кіногерої. Сервіс використовує фільи «Форест Гамп», «Володар перснів», «У пошуках Немо» та інші.

«Ми відібрали близько 20 фільмів і написали алгоритм для аналізу їх субтитрів. Потім на базі пакета для статистичного аналізу великих даних відібрали найчастіше вживані фрази і вже для них відбирали найцікавіші уривки», - розповів Назар.

Сервіс є безкоштовним. В остаточній версії буде більше 400 фраз з понад 100 фільмів, які повинні забезпечити основну частину повсякденної лексики. Також автори проекту планують дати можливість користувачам озвучувати фрагменти фільмів власним голосом, щоб практикуватися в вимові і змагатися з іншими користувачами.

Читайте на ГК:Отримав повістку і не прийшов до ТЦК через "тяжкий емоційний стан": як покарали чоловіка
Читайте на ГК:Нові правила мобілізації: що чекає на українських чоловіків вже у травні
Читайте на ГК:Україна може зануритися в нову темряву: до чого слід готуватися
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська