2. >
  4. > >

«Говерла» вперше в сезоні програла донецькому «Шахтарю»

02.08.2015 19:44 Суспільство

В третьому турі чемпіонату України з футболу "Говерла" з Ужгорода на виїзді поступилася з раунком 0:2 віце-чемпіону України – "Шахтарю".

В третьому турі чемпіонату України з футболу

Гра відбулася у Львові на стадіоні "Львів арена", передає prozahid.com.

Обидва голи ужгородці пропустили в другому таймі. На 50-й хвилині відзначився Тейшейра, на 74-й Едуардо.

Для "Шахтаря" це третя перемог поспіль. З максимальним результатом команда очолює турнірну таблицю. "Говерла", яка має два очки, перебуває на 9 місці.

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)