2. >
  4. > >

Футболісти Виноградівщини передали кошти для лікування пораненого бійця

04.02.2015 09:48 Суспільство Голос Карпат

17 команд Виноградівського району взяли участь у турнірі з міні-футболу, що пройшов на базі спортивного комплексу «Тиса» у селі Пийтерфолво.

Усі вступні внески футболісти вирішили передати на лікування пораненого в АТО бійця-земляка.

Групові змагання відбулися 24-25 січня. А до фінальної стадії 31 січня дійшли вісім команд. Зафіксовано такі результати проведених ігор:

JJ – 1 - Вилок 0 : 2

JJ-2 - Олешник 0 : 1

За третє місце у турнірі змагалися дві команди JJ-клубу. Перемогла JJ-1, яка обіграла своїх одноклубників з рахунком 5 : 0.

У фінальному поєдинку зіграли команди Вилока та Олешника. Вилочани переконливо переграли суперників з рахунком 9 : 3 і стали переможцями турніру.

Організатор змагань - районна федерація футболу - нагородила призерів кубком, медалями та футзальними м’ячами.

А от зібрані на турнірі вступні внески команд у сумі 5 тисяч гривень футболісти передали для лікування пораненого бійця АТО з Оноку Олега Кравчука.