1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Польща оголосила про посилення контролю на кордоні з Україною: деталі

04.02.2024 23:02 Світ

Польська влада планує посилити контроль на кордоні з Україною. Зокрема, планують активізувати перевірки товарів, які їдуть з нашої країни.

Польська влада планує посилити контроль на кордоні з Україною. Зокрема, планують активізувати перевірки товарів, які їдуть з нашої країни.

Про це йдеться в Twitter Міністерства сільського господарства та сільського розвитку Польщі. Польський міністр Чеслав Секерський провів перевірки на прикордонному пункту пропуску "Медика" та "Корчова", а також анонсував посилення контролю та більшу активізацію перевірок.

"Надмірний імпорт сільськогосподарської продукції з України, яка не відповідає виробничим вимогам ЄС, загрожує конкурентоспроможності польського сільського господарства", – зазначили в міністерстві.

Також заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак інспектує прикордонні пункти. Він зазначив, що наглядає за перевірками сільгосптоварів, які ввозяться з України.

Нагадаємо, раніше уряд Польщі зміг отримати від Європейського Союзу (ЄС) поступку в боротьбі за обмеження експорту продовольства з України. У Брюсселі пообіцяли запровадити "запобіжні заходи", що дозволять блокувати продовольство з нашої держави. 

На такий крок підуть у випадку, якщо виникне загроза падіння цін у Польщі та інших сусідніх країнах, заявив комісар із питань торгівлі ЄС Валдіса Домбровскіса. Він додав, що найбільший вплив експорту української сільськогосподарської продукції відчувають найближчі країни-сусіди України. 

Читайте також: У Польщі попереджають про можливі "незаплановані військові дії": що відбувається 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими