"Sixt Ukraine" здобула найкращий результат за всю шестирічну історію України на "Дакарі"

21.01.2013 09:30 Україна

<p>19 січня прозвучав фінальний акорд у найекстремальнішій гонці планети — ралі-марафон «Дакар-2013». Протягом 15-ти днів учасники подолали 8500 кілометрів у Перу,...

19 січня прозвучав фінальний акорд у найекстремальнішій гонці планети — ралі-марафон «Дакар-2013». Протягом 15-ти днів учасники подолали 8500 кілометрів у Перу, Аргентині та Чилі, зазначає ТСН.ПроСпорт.

Для Six Ukraine гонка в цілому пройшла успішно. Вадим Нестерчук посів 26-е місце в абсолютному заліку! Це – найкращий результат за всю шестирічну історію України на «Дакарі».

Українці почали гонку в помірному темпі і після перших трьох етапів йшли на 41-му місці. На одному з перших етапів і трапилася поломка в гонці, через яку наша команда втратила близько двох годин.

За підсумками четвертого етапу Sixt Ukraine піднялася на 35-е місце, але у наступних трьох гонках наші пропустили кількох суперників. Тож після восьмого етапу українці йшли 38-ми.

Прорив відбувся на 9-му етапі, за підсумками якого Нестерчук піднявся на 30-е місце у абсолюті. Три аргентинських та два чилійських етапи команда проїхала на максимумі можливостей, посівши підсумкове 26-е місце.

Цілком ймовірно, що якби не два скасовані етапи через зливу, наша команда опинилася ще б вище.