1. Новини Закарпаття

Розпочалося митне оформлення гуманітарної допомоги від Росії

15.08.2014 11:44 Україна

Держприкордонслужба повідомляє, що колона російського «гуманітарного вантажу» оформлюватиметься у російському пункті пропуску «Донецьк» у Ростовській...

Держприкордонслужба повідомляє, що колона російського «гуманітарного вантажу» оформлюватиметься у російському пункті пропуску «Донецьк» у Ростовській...
Фото Jüri MaloverjanДержприкордонслужба повідомляє, що колона російського «гуманітарного вантажу» оформлюватиметься у російському пункті пропуску «Донецьк» у Ростовській області.

«На місце, за дорученням Президента України, для організації пропуску вантажу відправилися співробітники прикордонного відомства та митної служби», — кажуть у прес-службі відомства.

Оформлення вантажу, за попередньою інформацією, відбудеться у присутності представників ОБСЄ, а одержувачем «гуманітарної допомоги» є Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Речник АТО Олексій Дмитрашковський також розповів про початокпро митного оформлення:

«О 10 годині українська команда з прикордонників та митників в районі пропускного пункту Донецької Російської Федерації розпочала роботу з перевірки та прийому гуманітарних вантажів, про які домовились українська і російська сторона. Допомога має бути доставлена в Луганськ», — зазначив він.

Він не зміг відповісти, чи доставлятиметься допомога далі територією України в тих самих машинах, це буде переміщена на машини Червоного Хреста, як заявлялося раніше.

«Я зможу сказати після того, як вантаж буде перевірений. І після того, яке рішення приймалося, таке буде виконано», — зазначив Дмитрашковський.

За матеріалами Українська правда, Телеканал новин 24