1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Більше 100 мільйонів євро Захід обіцяє на чорнобильські проекти

16.04.2011 08:21 Україна

Європейська комісія має намір під час донорської конференції зі збору коштів на реалізацію чорнобильських проектів зробити свій внесок у розмірі понад 100...

<p>Європейська комісія має намір під час донорської конференції зі збору коштів на реалізацію чорнобильських проектів зробити свій внесок у розмірі понад 100...

Європейська комісія має намір під час донорської конференції зі збору коштів на реалізацію чорнобильських проектів зробити свій внесок у розмірі понад 100 мільйонів євро.

Європейську комісію на цьому заході представить президент Жозе Мануель Баррозу. «Передусім на заходах, присвячених 25-м роковинам з дня Чорнобильської катастрофи, президент Єврокомісії зробить внесок з боку Єврокомісії з тим, щоб гарантувати завершення робіт (щодо об’єкту «Укриття») до 2015 року. Сума становитиме більше ніж 100 мільйонів євро», – сказав напередодні візиту представник Європейської комісії Міхаель Карнічніґ.

За його словами, ЄС є одним «із найбільш важливих донорів», який уже зробив свій внесок у чорнобильські проекти розміром 417 мільйонів євро.

Україна розраховує під час міжнародної конференції зі збору коштів на чорнобильські проекти, яка відбудеться в Києві 19 квітня, зібрати 740 мільйонів євро, яких не вистачає для добудови об’єкту «Укриття» та сховища відпрацьованого ядерного палива «СВЯП-2» на Чорнобильській АЕС.


b01yohRgfyc