1. Новини Закарпаття
  2. >

60% британських підлітків залежні від смартфонів

04.08.2011 15:31 Україна

Близько третини дорослих і 60% підлітків мають "високу залежність" від смартфонів, йдеться у Клацнути дослідженні Ofcom, британського регулятора...

Близько третини дорослих і 60% підлітків мають "високу залежність" від смартфонів, йдеться у Клацнути дослідженні Ofcom, британського регулятора телекомунікаційної галузі.

"Нація, залежна від смартфонів" - так називається стаття, опублікована Ofcom. Люди зізнаються, йдеться у звіті, що використовують ці пристрої скрізь - від обіднього столу до спальні.

Крім того, за дослідженням компанії, власниками смартфонів на сьогодні є більше чверті дорослих британців (27%) і майже половина підлітків (47%).

Більшість з них (59%) придбали свої пристрої, такі як iPhone, Blackberry та телефони з операційною системою Android, впродовж останнього року.

Зміна щоденних звичок

Багато підлітків кажуть, що через смартфон відмовилися від більш традиційних занять: 23% з них заявили, що стали менше дивитися телебачення, а 15% - визнали, що читають менше книжок.

Ofcom пише, що швидке поширення смартфонів, які мають доступ до інтернету, електронної пошти та великої кількості інших онлайн-програм, змінює спосіб, у який багато-хто, і особливо підлітки, діють у суспільстві й спілкуються з іншими.

Більшість користувачів (81%) тримають свій пристрій увімкненим постійно, навіть, коли сплять. А близько третини заявили, що користуються телефоном під час їжі, і майже половина - у вбиральні чи ванній кімнаті.

Найпопулярнішим брендом серед користувачів Великої Британії лишається iPhone від Apple. Втім, підлітки дедалі частіше віддають перевагу Blackberry від компанії RIM.

bbc


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus