1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Виноградівщина відправила 60 тонн гуманітарної допомоги на схід України /ВІДЕО/

25.08.2014 17:54 0 Закарпаття

Найзахідніша область України допомагає співвітчизникам на сході. 25 серпня з Виноградівщини відправили три каміони гуманітарної допомоги для військових та...

Виноградів Донбасу

Найзахідніша область України допомагає співвітчизникам на сході. 25 серпня з Виноградівщини відправили три каміони гуманітарної допомоги для військових та мирних жителів у зоні проведення АТО.

Гуманітарний вантаж вагою більше 60 тонн склали продукти харчування, гігієни та товари першої необхідності: крупи, паштети, консервація, миючі засоби тощо. Акцію гуманітарної допомоги організували підприємці та депутати різних рівнів з Виноградівщини.

— Важливо, що цей вантаж відправляється із найбльш західної області на схід. Долучилися до акції представники різних національностей, які компактно упродовж багатьох століть проживають на Закарпатті. Це і українці, русини, угорці, румуни, росіяни, — сказав організатор відправки гуманітарного вантажу з Виноградівщини, нардеп Іван Бушко. — Маю надію, що найближчим часом у нашій державі запанує мир і вся Україна буде жити так толерантно, як Закарпаття.

Перед відправленням гуманітарний вантаж освятили священики різних конфесій. А виноградівські діти написали лист-послання своїм одноліткам з Донбасу на 20-метровому ватмані, який також відправили з гуманітаркою.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus