1. Новини Закарпаття
  2. >

У ЗакДУ ВЧИТИМУТЬ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

02.06.2011 13:11 0 Закарпаття

Закарпатський державний університет освоює передову практику дистанційного навчання, застосовуючи Інтернет-ресурси.

Закарпатський державний університет освоює передову практику дистанційного навчання, застосовуючи Інтернет-ресурси.

Це стане можливо завдяки застосуванню системи електронного навчання Moodle, - повідомили у прес-службі ЗакДУ.

Кожен викладач матиме власну сторінку для свого навчального курсу. Там він розміщуватиме інформацію, завдання, спілкуватимуться зі студентами. Для входу в програму студенти отримають логін і пароль і не тільки завантажуватимуть з сайту навчальні матеріали, а й розміщуватимуть на ньому виконані індивідуальні завдання.

{typography icon type="search" boxstyle="float: none; margin: 5px;"}«Звичайно, кожен матиме змогу організувати своє навчання за класичною формою (працюючи в аудиторіях, бібліотеках) чи дистанційною – отримуючи всі необхідні матеріали через Інтернет», – розповів про новинку ректор ЗакДУ, доктор технічних наук, професор Федір Ващук.

Застосування дистанційного навчання відкриває нові можливості для потенційних студентів з гірських районів, яким треба долати сотні кільметрів, аби вчитись на стаціонарі. Інтернет же стирає відстані. Це передова практика і суттєво, що закарпатський виш її освоює.

Однак не варто забувати, що у сільських глибинках наявність якісного інтрнет-з'єднання - велика рідкість. Тому чи матиме ця система популярність якраз у вказаному сегменті спудеїв, покаже час.

Також варто зауважити на вразливості мережевих систем до хакерських атак і усіх плачевних наслідків такого взлому.