1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У закарпатському Дякові з цистерни витікає небезпечний пропан-бутан

16.06.2011 06:54 0 Закарпаття

Як повідомляють джерела в Управлінні з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧК, на українсько-румунському кордоні призупинена залізнична...

Як повідомляють джерела в Управлінні з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧК, на українсько-румунському кордоні призупинена залізнична цистерна, з якої витікає небезпечний для довкілля пропан-бутан.

16.06.2011р. о 03 год. 35 хв. від чергового Ужгородської дирекції Львівської залізниці надійшло повідомлення про те, що на станції Дяково, Виноградівського р-ну, із залізничної цистерни з нижнього заливного люка через нещільність фланцевого з΄єднання витікає фракція пропан-бутан.

Вищевказана залізнична цистерна транспортувалася з м. Свердловськ, Росія до м. Халмеу, Болгарія. О 02 год. 15 хв. при перетині українсько-румунського кордону румунськими приймальниками було виявлено витік фракції.

Станом на 03 год. 35 хв. згідно технологічного регламенту залізнична цистерна відбуксована на 7 колію станції Дяково. Для недопущення сторонніх осіб забезпечено охорону місця пригоди.

Загрози здоров΄ю населення, об΄єктам життєзабезпечення та навколишньому середовищу немає.