1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові провели міжнародний байкерський пікнік

14.06.2011 08:19 0 Закарпаття

П'ятий міжнародний пікнік минулих вихідних провів Виноградівський клуб мотолюбителів «Independent». Потусуватися в наметовому містечку поблизу Тиси на цей раз...

П'ятий міжнародний пікнік минулих вихідних провів Виноградівський клуб мотолюбителів «Independent». Потусуватися в наметовому містечку поблизу Тиси на цей раз з'їхалося близько двох сотень любителів з різних куточків нашого краю, Львова, Києва, Луцька, а також з Угорщини і Росії.

 

А два красені-BMV з повним фаршем екзотичного байкерського начиння задля відпочинку на околиці Виноградова здолали аж дві тисячі кілометрів від самої батьківщини Арнольда Шварценеггера -середньовічного австрійського міста Грац.

За твердженням організаторів заходу, цьогорічний мотопікнік у Виноградові найбільш багатолюдний за всі попередні. Про це свідчить хоча б той факт, що його учасники до краплі вичерпали бограч з двістілітрового мідного казана, зі смаком поїли чималу кількість пасулі з капустою, боб-левешу. А скільки випили пива – того й не питайте.

Хмари ночі на байк-фесті розганяла мукачівська група «Торнадо», чопський «HORS», севлюські «DISPEAR» і GARY MOOR ( Іштван Чуприк). А вдень кавалькада залізних коней з пікніка потужним рокотом моторів стрясала спокій зелених виноградівських вулиць. На офіційній мові це називалося знайомством з історико-архітектурними пам'ятками міста. Утім, після таких шумних прогулянок чимало приїжджих мотолюбителів зізнавалися, що заворожені красою і ошатністю містечка під Чорною горою. А деякі всерйоз цікавилися, чи можливо тут оселитися. Чому би й ні? Не мине й року як металеві музичні ритми знову загупають об вулканічні скелі Чорної гори, сповіщаючи про черговий пікнік мотолюбителів.

Василь Вишнянський