1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян зустрілися із закарпатськими журналістами

19.05.2012 06:21 Закарпаття

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Арсена Мірзояна (Бабурка) та Тоні Матвієнко, фіналістів першого сезону одного з найпопулярніших співочих...

<p>В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Арсена Мірзояна (Бабурка) та Тоні Матвієнко, фіналістів першого сезону одного з найпопулярніших співочих...

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Арсена Мірзояна (Бабурка) та Тоні Матвієнко, фіналістів першого сезону одного з найпопулярніших співочих телепроектів «Голос країни».

У травні розпочався спільний тур Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко, який охопить 11 міст України. Ужгород – одне з останніх міст, де співаки виступили з концертом.

«Найперший тур – найважчий, - зауважив Арсен. – Кожен артист повинен робити турне. Ми не хотіли зникнути, і як звичайні артисти вирушили у тур». За словами Тоні Матвієнко, хотілося зробити якісну українську музику, «бо її не існує», так з'явилася дуетна пісня з Арсеном.

Арсен - фіналіст першого сезону проекту «Голос країни» каналу «1+1». Саме про нього на проекті було сказано «куленепробивна харизма, сталевий голос проекту, бунтар». Автор усіх своїх пісень, затятий прибічник живого звуку він завжди виборює право бути почутим саме так, як того прагне його серце.

Тоня-це краса і унікальний голос проекту. Ії нова пісня «Злива і полум'я» так само набула любові слухачів. Відео робота «Мої сни» зібрала багато захоплених відгуків.

Як розповів співак, його музиканти вивчили всі пісні Тоні. «У Тоні шедевральний фольклорний вокал, - зазначив Арсен, - у нас жива команда». В Ужгороді слухачі та глядачі могил переконатися у справжній силі голосу обох співаків, концертна програма у нічному клубі «Фантом» тривала півтори години.

Фіналісти першого телепроекту «Голос Країни» розповіли закарпатським журналістам і про особливості перебування у проекті. «Ми приїдждали о 9 ранку, а поверталися іноді о 5 ранку», - каже Тоня Матвієнко. За цей час учасники перепили літри кави та чаю. З того часу чай "Ліптон" Тоня більше не п'є, зіналася дівчина. Щодо конкуренції та недоброзичливців, які натякали на протекцію (Тоня - донька народної артистки України Ніни Матвієнко), співачка зауважила, що чекала прямих ефірів, щоб все було зрозумілим.

За словами співачки, багато хто також не очікував, що "Голос країни" буде мати продовження наступного сезону.

Щодо особистих симпатій на «Голосі країни-2», то «коли Онуфрійчук вилетів ( з шоу "Голос країни"), то я почав вболівати за Ангеліну Моняк",- додав Арсен Мірзоян. "Смс-ки не слав, - зізнався Арсен, - вболівав подумки". За словами Тоні Матвієнко, фіналістки "Голосу країни" у 2011 році, виступи Ангеліни вона переглядала у ютубі, але саме шоу не дивилася. Зустріла закарпатську виконавицю вже на фіналі проекту.

Ужгородський прес-клуб

загрузка...