1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Солотвино "переїде" в Тереблю?

02.06.2011 05:00 0 Закарпаття

Закарпатська влада знову думала над вирішенням "солотвинського" питання. В Ужгороді відбулася чергова надвзвичайна комісія, яка визначила нове місце для...

Закарпатська влада знову думала над вирішенням "солотвинського" питання. В Ужгороді відбулася чергова надвзвичайна комісія, яка визначила нове місце для переселення. 

Раніше йшлося про те, що "мігрантів" можуть прийняти у Тячівському районі поблизу села Нижня Апша, повідомляє інтернет-сайт "Новини Закарпаття".

Однак імовірно, що Солотвинцям варто приглянутися в бік села Теребля, адже там знаходиться шапка геологічних покладів кам'яної солі. Саме тут влада планує побудувати нову шахту та алергічну клініку. Кабінет міністрів України уже виділив на "солотвинське" питання близько 100 млн. грн..

Якщо Солотвино перенесуть у Тереблю, то це може дуже позитивно вплинути на це село у Тячівському районі. У першу чергу в інвестиційному та в туристичному плані. Залишиться хіба що питання, як же називатимуть фактично нове поселення з іменитими мігрантами.