1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Планшет, фотоапарат, компакт-диски. Переможці конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом» отримали призи

05.01.2013 15:09 Закарпаття

Конкурс «Пишемо про Закарпаття разом» тривав рівно місяць – з 23 листопада до 23 грудня. В його рамках українська Вікіпедія поповнилася понад 300 якісними статтями...

Конкурс «Пишемо про Закарпаття разом» тривав рівно місяць – з 23 листопада до 23 грудня. В його рамках українська Вікіпедія поповнилася понад 300 якісними статтями про Закарпаття.

Планшет, фотоапарат, компакт-диски. Переможці конкурсу «Пишемо про Закарпаття разом» отримали заслужені нагороди

Урочиста церемонія нагородження відбулася в п’ятницю, 4 січня за присутності членів журі, організаторів та ініціаторів конкурсу.

Як зазначив присутній на заході член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, відбір матеріалів був дуже жорстким.

Відтак, найбільшу кількість якісних статей про Мукачево в українській Вікіпедії в рамках конкурсу написала Людмила Бандурчак, а тому отримала планшет Asus Transformer Pad Infinity.

За найбільшу кількість якісних фотографій про Закарпаття Юрій Крилівець (а за відведений місяць він завантажив аж 97), здобув Canon EOS 1100D.

Також були відзначені учасники, які зайняли другі місця за кількістю якісних статей про Закарпаття та Мукачево. Так, Олег Олашин отримав іменне запрошення із компакт-диском від туристичного рафтингу «По Тисі разом», грамоту від Мукачівської міськради та набір книг.

Аналогічні подарунки отримає також учасник під ніком «Звірі», який повинен ідентифікувати себе в оргкомітеті. Таку ж процедуру, аби отримати заслужений приз, повинен пройти учасник «Muchachevo», який написав найбільше якісних статей про Закарпаття, — повідомляють організатори.

Усі призи вручали член Правління «Вікімедіа Україна» Андрій Бондаренко, заступник мера Мукачева Ернест Нусер та підприємець Андрій Балога, який і виступив ініціатором проведення конкурсу.

Uzhgorod.in

 

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus