1. Новини Закарпаття
  2. >

Наша Файта /1 серія/

12.11.2013 0 Закарпаття

У світ вийшла перша серія закарпатського мультсеріалу «Наша Файта», переглянути яку ви можете просто на Голосі Карпат. Наша файта — перший закарпатський...

У світ вийшла перша серія закарпатського мультсеріалу «Наша Файта», переглянути яку ви можете просто на Голосі Карпат.

Наша файта — перший закарпатський мультсеріал, представлений 11 листопада Студією Ідей «КарМан». Як анонсував Голос Карпат, на теренах краю уже знімали, створювали та проводили чимало гумористичних шоу, скетчів, програм, є також декілька серіалів. Але от справжнього закарпатського мультика ще не було.

Закарпаття: Наша Файта /1 серія/

Заповнити цю «нішу» мультиплікаційного мистецтва взялися закарпатські КВНівці Михайло Карпенко та Павло Мандзич, а також художник Сашко Німець.

У першій серії автори знайомлять нас зі смішними особливостями Закарпаття та головним героєм мультсеріалу, якого покинула дівчина і кіт, звільнили з роботи та ще й переїхала вантажівка сміттєзбиральника AVE. Щоб повернутися з того світу, головному герою доведеться знайти таємничого Мирослава Ракатоша. Хто він такий — дізнаємося у наступній серії.

Першу серію мультсеріалу "Наша файта" уже переглянули більше 10000 разів і вона доступна наYoutube-сторінці Студії Ідей «КарМан».

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus