1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Литовський бізнес має інтерес до Закарпаття - Посол

31.05.2011 16:29 0 Закарпаття

У вівторок, 31 травня, керівник краю Олександр Ледида зустрівся з Надзвичайни і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Пятрасом...

У вівторок, 31 травня, керівник краю Олександр Ледида зустрівся з Надзвичайни і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Пятрасом Вайтєкунасом. Литовську делегацію представили також заступник Посла, Поважний міністр Марюс Януконіс, директор підприємства UPECO Іна Жілєнє та почесний консул Литовської Республіки у м. Ужгороді Віктор Гарапко. Закарпатську – заступник голови обласної адміністрації Володимир Гоблик, перший заступник голови облради Володимир Закурений та начальник управління культури Юрій Глеба.

Для Пятраса Вайтєкунаса візит на Закарпаття – перший. Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні відзначив: приємно вражений рівнем розвитку найзахіднішої області України:

– Географічне розташування та кліматичні умови – ваші головні козирі. Знаю, що Закарпаття успішно співпрацює з прикордонними Угорщиною, Румунією та Словаччиною. Сподіваюсь, Литва стане для краю ще одним вікном до Європейського Союзу.

Також Пятрас Вайтєкунас відзначив, що литовський бізнес має певний інтерес до Закарпаття. Зокрема, стосовно можливості інвестування в лісопереробну, сміттєпереробну галузі та сільське господарство (овочівництво).

– Якщо литовські бізнесмени вирішать працювати на закарпатських ринках, то матимуть абсолютну підтримку влади. Думаю, така співпраця буде взаємовигідною та комфортною для обох сторін, - запевнив Олександр Ледида.

Аби мати змогу спілкуватись поза кордонами, сторони домовились налагодити інтернет-конференції. Сучасні технології дозволять зустрічатись частіше, детальніше обговорювати спільні питання, познайомлять владу та бізнес обох країн.

Прес-центр ОДА