1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Художники Міжгірщини відвідали виставку колег по творчості в Ужгороді

13.12.2012 19:16 Закарпаття

Активно діє громадське об’єднання спілки художників Міжгірщини “Карпатські кольори”, яке очолює митець з Синевира Василь Шиндра, зокрема, організовує і бере...

Активно діє громадське об’єднання спілки художників Міжгірщини “Карпатські кольори”, яке очолює митець з Синевира Василь Шиндра, зокрема, організовує і бере участь у пленерах, виставках.
1
А днями з ініціативи осередку була організована поїздка в Ужгород, де в музеї архітектури і побуту проходила персональна виставка члена спілки професійних художників Закарпаття Василя Дуба з Великоберезнянщини, котрий працює як у галузі станкового живопису, так художньої обробки дерева. Між іншим, він був однокурсником синевирського різьбяра Івана Шпільки за навчання в Ужгородському училищі прикладного мистецтва.
 
Міжгірські митці Василь Сенько, Іван Вегеш, Іван Шпілька, Василь Шиндра та інші за оглядин виставки колеги, роботи якого знаходяться і в приватних колекціях  багатьох країн за кордоном, мали нагоду воднораз поспілкуватися з багатьма закарпатськими художниками, зокрема такими теперішніми корифеями живопису Срібної землі, як Володимир Микита, Василь Свалявчик, Борис Кузьма, обмінятися досвідом і планами на майбутнє. А заслужений художник України Василь Свалявчик радо запросив наших земляків до себе в гості, де проживає і має творчу майстерню з сином Петром, який пішов по стопах батька і вже гучно себе заявив у мистецтві. За теплого домашнього прийому також точилися бесіди про творчі набутки, перспективи влаштування нових пленерів, у тому числі і на нашій чарівній зеленоокій Міжгірщині, на які щиро зазивалися візитерами і господарі хлібосольної оселі — сімейний дует малярів Свалявчиків.
 
“Не приїду, а прилечу у верховинську глибинку, яка для мене справжній рай для натхнення у живописі”, — дав міцне слово ужгородський метр-старший, котрий практично не буває року, аби з мольбертом не відвідував мальовничу краєвидами нашу гірську місцевість.
 
Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ
Фото автораДжерело: mizgir.com

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus