1. Новини Закарпаття

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук про вибори та гріхи

16.04.2012 15:05 Закарпаття

Віруючі повинні робити свій вибір усвідомлено, а не продавати голоси на користь якого-небудь кандидата чи партії. Про це заявив глава Української...

<p>Віруючі повинні робити свій вибір усвідомлено, а не продавати голоси на користь якого-небудь кандидата чи партії. Про це заявив глава Української...

Віруючі повинні робити свій вибір усвідомлено, а не продавати голоси на користь якого-небудь кандидата чи партії. Про це заявив глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук в ефірі «5 каналу».

«Ми не будемо вказувати за кого голосувати, але ми будемо просити наших людей не продавати свої голоси. Тому що той, хто намагається купити голос, вже не може бути тим, хто побудує щось хороше в Україну », - заявив він.

Святослав Шевчук зазначив, що вибори в парламент подія важлива, неординарне, від нього залежить майбутнє кожного з нас і так в день голосування кожен повинен прийти до виборчих дільниць.

«Вибори не якесь другорядне справу. Бо потім ми за свій вибір понесемо відповідальність. Ми знаємо, що українці змучені демократією. Але ми будемо закликати їх цей вибір зробити, не бігти від нього. Бо не зробити свій вибір - це велике зло - прояв громадянської незрілості », - сказав патріарх Святослав.

«Ми будемо закликати громадян своїм голосом вибирати нову незалежну Україну. Тобто звернемося із закликом стати християнином в момент голосування. Ми повинні проголосувати за втілення певних християнських цінностей в нашій цивільної та суспільного життя », - зазначив глава УГКЦ.

Нагадаємо, що на минулих виборах Закарпаття лідирувало по кількості куплених голосів на Україні.

Джерело: Новини Закарпаття