1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Чим зарядити ноутбук, коли немає електроенергії?

162

Якщо ви зіткнулися з ситуацією, коли ваш ноутбук розрядився, а зарядний пристрій ви забули або вдома відсутня електрика, не варто панікувати. Існує кілька методів, які допоможуть підзарядити ваш лептоп і продовжити його роботу на деякий час.

Чим зарядити ноутбук, коли немає електроенергії?

Чи можливо зарядити ноутбук без доступу до електрики, про це пояснили в bibliotech.

Це можуть бути не ідеальні рішення, але вони допоможуть врятувати ситуацію в критичний момент. Ви дійсно можете зарядити лептоп без використання традиційного зарядного пристрою та електрики.

Використовуйте порт USB-C для заряджання Адаптер живлення USB-C з кількома портами, який іноді називають зарядним пристроєм USB PD, може стати в нагоді. Оберіть зарядний пристрій з правильною комбінацією USB-портів, щоб підтримувати всі ваші пристрої. USB-C має менший овальний роз’єм, який є реверсивним і призначений для передачі значно більшої потужності на вищих швидкостях, ніж старіший порт USB-A. Це робить його відмінною альтернативою для зарядки комп’ютера. Крім того, адаптери живлення, сумісні з протоколом USB Power Delivery (USB PD), забезпечують захист від перезаряджання, перегріву тощо. Таким чином, вони є одними з найбезпечніших методів заряджання через USB-C.

Зарядіть свій ноутбук за допомогою Power Bank Так само, як ви заряджаєте свій смартфон через зарядний пристрій, коли немає іншого способу зарядити його, ви також можете використовувати зарядний пристрій для заряджання ноутбука. Однак, в цьому випадку вам знадобиться повербанк великої ємності, сумісний з ноутбуком. Уникайте блоків живлення, які видають лише 5 В, оскільки більшість ноутбуків потребують живлення 8-12 В. Оберіть ті, які підтримують зарядку ноутбука та USB-C (перші покоління ноутбуків із USB-C не підтримують зарядку).

Зарядіть ноутбук за допомогою автомобільного акумулятора Автомобільний акумулятор може зарядити ваш ноутбук без зарядного пристрою, але вам знадобиться інвертор живлення, щоб перетворювати постійний струм вашого автомобіля в змінний.

Читайте також: Посівний календар на травень: що і коли садити, щоб отримати хороший врожай

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber