1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

ІТ кластер Закарпаття та Українська ІТ-Асоціація об'єднують зусилля: потужна співпраця забезпечить розвиток інформаційних технологій

164

ІТ-кластер Закарпаття - наймолодша технічна спільнота України, створена на початку повномасштабної війни як відповідь на виклики, що постали перед нашим регіоном.

ІТ кластер Закарпаття та Українська ІТ-Асоціація об'єднують зусилля: потужна співпраця забезпечить розвиток інформаційних технологій

Сторони уклали договір про стратегічне партнерство і довгострокове співробітництво з метою розвитку інформаційних технологій в Україні, захисту інтересів українських ІТ-компаній перед державними органами, а також просування спільних інтересів на міжнародному рівні.

«Асоціація активно працює за різними напрямами із регіональними ІТ кластерами - від освіти до GR питань. Ми раді долучати відтепер і Закарпатський ІТ Кластер у проєкти #ITUkraineAssociation та спільні заходи», - зазначила виконавча директорка ITU Марія Шевчук.

«ІТ-кластер Закарпаття - наймолодша технічна спільнота України, створена на початку повномасштабної війни як відповідь на виклики, що постали перед нашим регіоном. Для нас стратегічне партнерство з Асоціацією ІТ Ukraine це можливість долучатися до формування та впровадження стратегічних ініціатив на національному рівні; сприяти зміцненню української ІТ-екосистеми, підвищенню конкурентоспроможності Закарпаття, закріпленню позицій ІТ-сфери в області й розвитку інноваційних проєктів. Переконана, що ця взаємодія матиме цінність для обох сторін», - прокоментувала Мирослава Майдич, виконавча директорка ІТ-кластеру Закарпаття.

Партнерство передбачає також спільні ініціативи в сфері освіти та науки, створення актуальних соціальних проектів та організацію публічних заходів для просування IT-галузі.

Читайте також: Смарт-мобілізація та електронний рапорт: в Україні запроваджують глобальні зміни для військових

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber