1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Які функції потрібно вимкнути на смартфоні для економії заряду батареї: поради фахівців

113

Навіть нові акумулятори можуть швидко втрачати ємність, але цьому можна запобігти.

Які функції потрібно вимкнути на смартфоні для економії заряду батареї: поради фахівців

Батарея – слабке місце будь-якого смартфона. Її заряд стрімко знижується протягом його використання. Однак і нові акумулятори можуть швидко втрачати ємність. Є три функції, які слід вимкнути, щоб гаджет працював довше, пише інтернет-видання Today.ua.

Необхідність часто ставити смартфон на зарядку завдає багато незручностей. Щоб зменшити частоту підключення пристрою до мережі, потрібно проаналізувати його роботу. Зокрема, йдеться про випадки, коли мобільний телефон за лічені години розряджається зі 100 відсотків в "нуль".

Занадто яскравий екран

У смартфоні бажано не обирати максимальну яскравість екрана. Це шкідливо для очей, особливо при використанні гаджета увечері та вночі. До того ж у такому випадку батарея буде розряджатися в рази швидше. Оптимально вибрати половину чи третину від доступної яскравості екрана.

Активний Wi-Fi або Bluetooth

Акумулятор активно розряджається під час постійного підключення до Wi-Fi або Bluetooth. Вони використовуються під час роботи в інтернеті, прослуховування музики через навушники або колонку. Бажано вимикати бездротові технології, якщо потрібно зберегти заряд батареї довше.

Пошук мережі

Мобільний телефон, який змушений безперервно ловити мережу, швидко сідає. Це відбувається за умов слабкого сигналу зв'язку – на дачі чи у віддалених населених пунктах. Не варто дивуватися, що в такій ситуації доведеться частіше заряджати батарею.

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, які є ознаки того, що на вашому смартфоні є вірус.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber