1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Диктофони компанії Zoom – інструменти для професіоналів

40
ІТ і технології Без регіону (не видаляти!)

Компанія Zoom являється одним з провідних виробників диктофонів на ринку, але ж для чого можна використовувати рекордери від Zoom?

Диктофони компанії Zoom – інструменти для професіоналів

Від минулого і до нашого часу диктофони пройшли велику еволюцію та попри весь технологічний прогрес – використовуються і понині. У порівнянні з минулим коло інтересів для користувачів диктофонами, точніше рекордерами – стало значно більшим. Тому не дивно, що на ринку цифрових диктофонів можна зустріти моделі з досить не малою ціною і більшим попитом серед користувачів.

Одним з лідерів ринку рекордерів наразі є компанія Zoom.

Для чого користувачі купують диктофони Zoom

Компанія Zoom являється одним з провідних виробників диктофонів на ринку. У каталозі компанії можна зустріти як доступні, так і дуже дорогі моделі. Все це підтверджує популярність диктофонів у наші дні, але ж для чого можна використовувати рекордери від Zoom?

Насправді напрямів використання диктофони Zoom мають досить багато. Найпопулярнішими з них можна вважати:

  • Запис голосу

Усі ми бачили у фільмах що часто диктофон використовуються для запису голосу під час спілкування з імовірними винуватцями кримінальних справ, але насправді це не єдиний напрямок де потрібен запис голосу. Зараз рекордери дуже часто використовуються для запису стрімів та подкастів. До того ж ніхто не скасовував старі добрі записи нарад, лекцій та круглих столів.

  • Запис музики

Музиканти це люді творчості та гарні ідеї можуть прийти до них у самий невідповідний момент. Саме для таких моментів більшість музикантів і використовують рекордери. За допомогою диктофону музиканти можуть записати слова пісні які прийшли до них у голову, або партію на інструменті яка чудово пасуватиме їх виступу.

  • Запис звуків

Запис звуків потрібен не тільки для подальшого відтворення під час виступу, а і задля того, щоб досягти певних емоцій від глядача. Так рекордери часто використовуються задля запису так званих семплів, тобто окремих частин музичних творів. Після запису семпли складаються у цілісну картину та використовуються задля запису нових пісень, або у ролі ефектів під час зйомок фільмів.

Незалежно від того який саме напрям використання диктофонів Zoom цікавить вас найбільше – вам однозначно потрібен диктофон з високою чутливістю і якістю запису звуку. Серед лідерів поміж моделей від Zoom точно варто виділити:

  • Диктофон Zoom H4n Pro Blk Set

Ця модель однозначно порадує тих, хто хоче почати писати якісний звук для свого подкасту. Завдяки можливості змінювати кут запису, у користувача є можливість записувати не лише свій голос, але й голос співрозмовника. Якщо додати до цього ну дуже якісні мікрофони та високу якість готового матеріалу стає зрозуміло чому ця модель користується популярністю.

  • Диктофон Zoom H5

Ця модель вже стала легендою у своїй ніші, адже завдяки роботі інженерів компанії Zoom вдалося створити дійсно якісний пристрій студійного зразка при цьому зробивши його мініатюрним. Головною особливістю цієї моделі є можливість змінювати функціональні модулі, які спроможні впливати як на якість запису, так і на всі інші функціональні можливості цієї моделі. Дана модель чудово показує себе як в аматорському, так і в професійному записі.

  • Диктофон Zoom H2N

Даний рекордер вирізняється поміж інших не тільки своєю приємною ціною, але й особливим розміщенням мікрофонів у корпусі. На відміну від конкурентів диктофон Zoom H2N володіє більш широким спектром можливостей.

Завдяки розміщенню мікрофонів хрест навхрест володіючи лише Zoom H2N можна створити досить велике поле запису. Цією фічею часто користуються актори подкастів під час запису нових випусків.

Кожна з перерахованих моделей знаходиться у середньому ціновому сегменті та при цьому може дати вам бажану якість звуку незалежно від того, як саме ви плануєте використовувати диктофон.

Окрім перерахованих моделей у каталозі інтернет-магазину аудіотехніки Soundmag на вас чекають ще десятки рекордерів від найвідоміших брендів. Якщо вам потрібен диктофон з можливістю якісного запису або ви шукаєте професійні закриті навушники – відвідайте каталог нашого інтернет-магазину. Порадуйте себе новим придбанням разом з Soundmag.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber