1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

ЗВІТ ДЕПУТАТА ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІША ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЗА 2021 РІК

157
ІТ і технології Без регіону (не видаляти!)

Обраний депутатом Виноградівської міської ради VIII-го скликання від Закарпатської обласної організації Політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

ЗВІТ ДЕПУТАТА ВИНОГРАДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІША ВАСИЛЯ ВАСИЛЬОВИЧА ЗА 2021 РІК

На даний час я є членом постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій.

На виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також до положень ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», інформую громадськість про свою депутатську діяльність за звітний період.

Моя діяльність, як депутата міської ради, першочергово спрямована на захист інтересів жителів Виноградівської громади, відстоювання їх законних прав, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Виноградівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутата міської ради.

Протягом звітного періоду відвідував майже всі пленарні засідання сесій Виноградівської міської ради, засідання постійних комісій. Також брав участь у розробці проєктів рішень, які вносилися на розгляд ради, вносив пропозиції по ряду питань під час пленарних засідань сесій та комісій.

У діяльності депутата звернення та запити є основними інструментами для впливу на ту чи іншу ситуацію, вирішення певних проблем виборців. 

Особисто брав участь та спільно з колегами ініціював звернення щодо врегулювання тарифів на енергоносії для населення під час громадських мітингів на початку 2021 року, підготував та подав на розгляд комісії проект Кодексу етики голови та депутатів Виноградівської міської ради, ініціював два депутатські звернення до Служби автодоріг у Закарпатській області (щодо питань встановлення тротуарів та будівництва кругового руху), постійно піднімав питання перед чиновниками обласного і міського рівнів проблематику ремонту автодороги Виноградів-Теково-Неветленфолу, а також вирівнювання та підсипки ряду інших вулиць у Виноградові. Був автором (співавтором) понад десяти інших депутатських звернень, які безпосередньо стосувалися інтересів жителів громади та виконання функцій депутата. Окрім цього, виступив позивачем у судовій справі щодо змін у регламенті міської ради для повноправного представлення політичних сил у форматі фракцій. Також мною були надіслані до голови Закарпатської обласної ради три подання на нагородження виноградівців найвищими відзнаками обласної ради. Особисто взяв участь у біговому турнірі для пропаганди здорового та активного способу життя серед молоді.

Для реалізації прав людей на вільний доступ до інформації та забезпечення прозорості діяльності ОМС проводив прямі трансляції засідань сесії Виноградівської міської ради.

Також протягом періоду здійснення депутатських повноважень, регулярно проводив зустрічі з жителями округу, від якого балотувався, з метою обговорення нагальних питань. Брав участь у громадських слуханнях, зокрема, по питанню забудов у центрі Виноградова. Був на постійному зв’язку з жителями шляхом електронного спілкування та усно повідомляв відповідні міські органи про усунення тих чи інших проблемних ситуацій.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

 

З повагою, депутат Виноградівської міської ради

Василь Кіш

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber