1. Новини Закарпаття
  2. >

Сальвадор почав майнити біткоїни на енергії вулканів

Під час тестових робіт майнінгової системи країна заробила біткоїнів на $ 269. В країні є два десятки активних вулканів.

Під час тестових робіт майнінгової системи країна заробила біткоїнів на $ 269. В країні є два десятки активних вулканів.

У Сальвадорі запустили систему майнінгу криптовалюти з використанням теплової енергії, яку було отримано від вулкана. Про це в п'ятницю, 1 жовтня, повідомив президент країни Наїб Букеле в Twitter

За його словами, Сальвадор добув 0,00599179 біткоїна, або приблизно $ 269, на майнінгових установках, які отримують електроенергію від вулкана. Букеле відзначив, що цей проект досі на стадії розробки, а видобуток криптовалюти було здійснено в рамках тестування системи. 

Як відомо, Сальвадор на початку вересня оголосив біткоїн офіційним платіжним засобом. Ще раніше, в липні, президент країни розпорядився розробити план з організації видобутку біткоїнів з використанням дешевої, на 100% відновлюваної та чистої енергії вулканів енергетичною компанією країни LaGeo SA de CV. 

У Сальвадорі є 20 потенційно активних вулканів, свідчать дані VolcanoDiscovery.com. Державу буквально називають "країною вулканів", і, за офіційними даними, вже зараз на геотермальну енергію припадає близько 22% внутрішнього виробництва електрики.

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя
Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку
Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська